Do niedawna Barbara Kurdej – Szatan była jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu wszystko uległo jednak zmianie, a powodem tego był wpis, który aktorka zamieściła na swoim Instagramie.

Aktorka straciła pracę przez jeden wpis w sieci

Jak przypomina portal Pomponik, gwiazda w dość mocnych słowach skomentowała zachowanie Straży Granicznej. Z tego też powodu, aktorka została wyrzucona z pracy w Telewizji Polskiej. Barbara Kurdej – Szatan bezpowrotnie utraciła swoją rolę w serialu „M jak miłość”.

Ostatnio gwiazda udzieliła wywiadu dla Faktu. Podczas rozmowy wyjawiła, jaki jest jej stosunek nie tylko do Telewizji Polskiej, ale także do samego serialu „M jak miłość”. Takich słów z ust aktorki chyba nikt się nie spodziewał!

Co powiedziała gwiazda?

- Nie zerkam, co się dzieje w serialu. Jakby może leciało i miałabym włączony telewizor, to bym zobaczyła, ale jeszcze mi się nie zdarzyło – wyznała gwiazda.

Dodatkowo aktorka przyznała, że chętnie spotkałaby się z ludźmi, z którymi pracowała na planie serialu, ale na ten moment nie było ku temu okazji. Widać zatem, że gwiazda niezbyt chętnie wspomina swoją pracę w Telewizji Polskiej.