Całkiem nowa fotografia, która została zamieszczona na profilu Barbary Kurdej – Szatan w mediach społecznościowych robi w sieci prawdziwy szał. Fani są pod ogromnym wrażeniem. Co takiego przedstawia?

Barbara Kurdej – Szatan to bez cienia wątpliwości postać należąca do grona najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek polskich. Kobieta do świata show – biznesu wkroczyła nagle i niespodziewanie, i równie szybko rozwinęła się jej kariera aktorka.

Po raz pierwszy Polacy mogli ujrzeć ją w reklamie znanej sieci komórkowej, gdzie wraz z aktorem Maciejem Łagodzińskim przez wiele lat tworzyli zgrany duet. Po głośnej aferze pod koniec zeszłego roku firma zakończyła kontrakt z aktorką, przez co więcej nie zobaczymy jej w roli konsultantki sieci komórkowej.

Ta fotka robi furorę!

Kiedy afera nieco ucichła, a Barbara Kurdej – Szatan zaczęła wychodzić na prostą i powoli otrzymywać kolejne propozycje aktorskie, zaczęła także coraz więcej materiałów zamieszczać w sieci. Jedna z najnowszych zamieszczonych na Instagramie fotografii zrobiła prawdziwą furorę. Widnieje na niej kobieta z mężem oraz najmłodszą pociechą, dwuletnim Heniem, który jest zadziwiająco podobny do mamy.

Fanki wręcz oszalały na jego punkcie, pisząc, że jest klonem aktorki! Czy mają rację?JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT