Jak podaje portal Wirtualna Polska, ostatnie publiczne wystąpienie Anny Dereszowskiej wprawiło jej fanów w osłupienie! Niesamowita metamorfoza gwiazdy.

Fani są pod wrażeniem!

Podczas spotkania prasowego, które dotyczyło drugiego sezonu produkcji stacji TVN „Tajemnica zawodowa”, Anna Dereszowska przyćmiła wszystkie inne aktorki. Stylizacja gwiazdy składała się z błękitnego garnituru i białego T-shirtu. Uwagę fanów, najmocniej, przykuła jednak fryzura aktorki.

Anna Dereszowska postanowiła bowiem nieco zaszaleć ze swoimi włosami. Upięła je wysoko i lekko postrzępiła grzywkę. Nie da się ukryć, że taka fryzura dodała jej pazura. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że do tej pory, aktorka wybierała raczej stonowane fryzury i trudno było ją przekonać do dużych zmian.

Aktorka nie boi się swojego ciała

- Jeszcze niedawno wstydziłabym się wyjść z domu z nieumalowanymi rzęsami i bez fluidu, którym zakrywałam piegi. Dziś to nie problem, bo dobrze się czuję ze sobą. Droga do akceptacji siebie była jednak kręta i wyboista. Bo ja, odkąd pamiętam, walczyłam z nieśmiałością, kompleksami i przekonaniem, że dziewczynie wolno mniej – wyznała aktorka podczas rozmowy z dziennikarzami „Twój Styl”.

Jak widać, teraz aktorka mocno uwierzyła w siebie i nie boi się już nieco zaszaleć ze swoim wyglądem, co wychodzi jej naprawdę dobrze!