Małgorzata Rozenek uwielbia być w blasku fleszy! Kobieta nieustannie obecna jest w mediach społecznościowych, gdzie śmiało zamieszcza wydarzenia ze swojego życia. Teraz celebrytka zdecydowała się na udzielenie obszernego wywiadu, w którym wyjawiła nieznane dotąd fakty!

Idealna para!

Jak podaje portal Jastrząb Post, Małgorzata Rozenek została zaproszona na rozmowę do Żurnalisty. Podczas długiego wywiadu, rozwiała wiele wątpliwości, które do tej pory dręczyły jej fanów!

Gwiazda zabrała głos między innymi na temat jej związku z Radosławem Majdanem. Jak wyznała Małgorzata Rozenek, mimo upływu lat para jest niezwykle zgrana i praktycznie się nie kłóci! Jak dodała gwiazda, do sprzeczek dochodzi między nimi tylko po obejrzeniu emocjonującego filmu!

Celebrytka wróciła myślami do trudnych chwil w swoim życiu

Małgorzata Rozenek wyznała także, że nie zawsze jej życie było kolorowe i pełne dobrych chwil. Kobieta wróciła myślami do czasu, kiedy poroniła pierwszą ciążę. Zaznaczyła, że zarówno dla niej, jak i dla Radosława Majdana, był to niezwykle trudny czas.

- Te trzy lata nas zbliżyły […]. My po tej ciąży pojechaliśmy do Saint Tropez przeżyć żałobę po niespełnionej nadziei na wspólne rodzicielstwo. Cały miesiąc siedzieliśmy nad basenem i śpiewaliśmy piosenki z „Narodzin gwiazdy”. Moje dzieci nienawidzą tego albumu […]. W lipcu wróciliśmy, w sierpniu dostałam telefon: „Przyjedź, jest jeszcze jeden sposób” […] We wrześniu byłam w ciąży - opowiadała Małgosia Rozenek.