Jak wszyscy wiedzą, w ostatnim czasie kariera Barbary Kurdej – Szatan praktycznie legła w gruzach. Znana aktorka totalnie nie przemyślała swojej wypowiedzi na temat Straży Granicznej. Post, jaki na ten temat zamieściła w mediach społecznościowych wywołał ogromne oburzenie, a sama aktorka straciła pracę.

To był ogromny cios dla aktorki

Portal Pomponik przypomina, że zaraz po opublikowaniu postu, Barbara Kurdej – Szatan została wyrzucona z publicznej telewizji. Także sieć PLAY prawdopodobnie nie będzie już kontynuować współpracy z aktorką.

Nie da się zatem ukryć, że gwiazda znalazła się w dość trudnej sytuacji. Sama aktorka zaznaczyła, że lubi pracować w teatrze, jednak pensje są tam niezwykle niskie i trudno za nie wyżyć.

Jest szansa dla Barbary Kurdej - Szatan!

Okazuje się jednak, że los uśmiechnął się do aktorki i ma ona szansę na odbudowanie swojej pozycji! Już niebawem będziemy mogli zobaczyć aktorkę w nowej produkcji stacji TTV!

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi z Przemkiem Kossakowskim nowy program TTV - Project Cupid. Show ma skupiać się na przygodach osób z niepełnosprawnością intelektualną, które poszukują miłości – przekazał ostatnio portal Pudelek.

Czy taki program odniesie sukces w telewizji i czy dzięki niemu Barbara Kurdej – Szatan wróci do dawnej formy w show – biznesie? To okaże się już niebawem!

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE