Serial „Klan” jest obecny na ekranach naszych telewizorów nieprzerwanie od 1997 roku. Przez ten czas widzowie bardzo mocno związali się z serialowymi bohaterami, ale też uważnie śledzą prywatne życie aktorów, którzy grają w serialu.

Widzowie nie mieli pojęcia o małżeństwie znanego aktora!

Mało kto znał jednak szczegóły prywatnego życia jednego z głównym aktorów popularnego serialu – Andrzeja Grabarczyka. Serialowy Jerzy Chojnicki jest szczęśliwym mężem od ponad 46 lat! Okazuje się, że małżeństwo z takim stażem nadal jest ze sobą niezwykle szczęśliwe!

– Choć jesteśmy z żoną razem tak długo, wciąż czujemy się ze sobą szczęśliwi […] Codziennie dziękuję losowi za Zosię – zaznaczył Andrzej Grabarczyk podczas jednego z wywiadów.

Andrzej Grabarczyk zaznacza, że jest niezwykle szczęśliwy

Jak podaje portal Lelum, znany aktor poznał swoją ukochaną w dość niebywałych okolicznościach. Ich pierwsze spotkanie miało bowiem miejsce podczas egzaminów wstępnych na kierunek zootechniczny, którym zainteresowany był aktor zanim rozpoczął swoją karierę.

Andrzej Grabarczyk zaznacza, że jego żona ofiarowała mu niezwykle wiele miłości, która jest najważniejszym uczuciem w życiu każdego człowieka.

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że tak długi staż świadczy o wyjątkowym uczuciu małżonków. Życzymy zatem parze wszystkiego dobrego i wielu kolejnych lat razem!

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: NASTAŁ BARDZO TRUDNY CZAS W ŻYCIU MONIKI MROZOWSKIEGO. ZNANA AKTORKA WYZNAŁA NIEZWYKLE SMUTNĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ Z GWIAZD SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE". AKTORKA JEST ZROZPACZONA I NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ STAŁO