Paulina Krupińska oraz Sebastian Karpiel – Bułecka pobrali się w 2018 roku. Para nie ukrywa, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, a owocem ich ogromnej miłości jest dwójka kochanych urwisów – Tosia i Jędrek.

Dziewczynka zachwyca swoimi talentami!

Wszyscy wiedzą chyba o tym, że Paulina Krupińska zdobyła niegdyś tytuł Miss Polonia. Zaraz po tym sukcesie, młoda kobieta pracowała jako modelka, jednak obecnie jest prezenterką i pracuje dla stacji TVN. Młoda mama świetnie radzi sobie z łączeniem kariery i opieki nad dziećmi.

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio Paulina Krupińska opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym widać, jak jej 6 – letnia córeczka przebrała się w przepiękną kreację mamy. Krupińska podsumowała, że genów nie da się wydłubać.

Okazuje się jednak, że mała Tosia ma także inne zainteresowania. Dziewczynka jest niezwykle wysportowana i osiąga sukcesy w narciarstwie, czym pochwalił się natomiast tata Tosi. Ostatnio 6 – latka wzięła udział w slalomie gigancie i zajęła drugie miejsce! To niebywałe osiągnięcie!

Jaką decyzję podejmie małżeństwo?

Nie da się ukryć, że rodzice nie wiedzą, gdzie powinni mieszkać, aby ich dzieci mogły rozwijać swoje zainteresowania, a szczególnie chodzi tutaj o Tosię, bowiem Jędrek jest jeszcze zbyt malutki. Czy finalnie rodzina przeniesie się do Warszawy?

Na ten moment para postanowiła zostać w swoim domu położonym w górach, aby Tosia mogła trenować narciarstwo. Warto także zaznaczyć, że rodzice dziewczynki sami są instruktorami dzieci w narciarstwie.

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: NASTAŁ BARDZO TRUDNY CZAS W ŻYCIU MONIKI MROZOWSKIEGO. ZNANA AKTORKA WYZNAŁA NIEZWYKLE SMUTNĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ Z GWIAZD SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE". AKTORKA JEST ZROZPACZONA I NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ STAŁO