Jak przypomina portal Super Express, pod koniec ubiegłego roku, a dokładnie w listopadzie, dwójka uczestników ósmej edycji programu „Rolnik szuka żony” stanęła na ślubnym kobiercu. Mowa tutaj oczywiście o Bogusi i Krzysztofie. Na ślubie pojawiła się nie tylko prowadząca program, ale i wielu uczestników. Fani zauważyli jednak, że wśród gości nie było Elżbiety.

Bardzo trudny czas dla Elżbiety!

Podczas wywiadu, którego Elżbieta udzieliła dla magazynu „Party” wyznała, że powodem jej nieobecności była niedawna śmierć jej ukochanego brata. Mężczyzna zmarł pod koniec lipca, a więc dla kobiety było to zbyt szybko, aby już w listopadzie pojawić się na ślubie.

Co więcej, kobieta wyznaje, że wielu internautów zarzuciło jej, że niebawem po śmierci brata, udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z urodzin.

Fani zarzucali jej, że bawi się na urodzinach!

- Zarzucali mi internauci, że ja wtedy wstawiłam zdjęcie z imprezy, ale to były moje urodziny. Co innego siedzieć przy stole, a co innego iść tańczyć - wyznała kobieta.

Elżbieta dodała także, że była mocno zaskoczona tym, że Bogusia i Krzysztof zdecydowali się na tak szybki ślub. Dodała jednak, że w tym wieku nie ma na co czekać i czasem trzeba się pośpieszyć.