Nikt nie ma chyba wątpliwości, że show – biznes od dłuższego czasu należy do Sandry Kubickiej. Od kiedy tylko kobieta wróciła do kraju ze Stanów Zjednoczonych, jej życie usłane jest pasmem zawodowych sukcesów.

Zakochani nie kryją już swojego szczęścia!

Ostatnio, w mediach głośno było na temat związku Sandry Kubickiej i Barona, wokalisty z zespołu Afromental. Na początku para nie chciała oficjalne mówić o swojej relacji, ale od pewnego czasu nie mają z tym problemu. Niedawno wspólnie wybrali się na wypad do Szwajcarii z okazji 38. urodzin muzyka.

Jak podaje portal Jastrząb Post, para jest tak mocno związana ze sobą, że Sandra Kubicka postanowiła nawet upodobnić się do swojego ukochanego. W tym celu totalnie zmieniła swój wizerunek. Możemy bowiem oglądać ją w zupełnie nowej fryzurze!

Sandra Kubicka wygląda teraz prawie jak Baron!

- Gotowa na mój wymarzony urodzinowy wyjazd! Wymarzone warkoczyki! Dziękuję dziewczyny, ale się jaram! – napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Co więcej, para wybiera się na kolejny urodzinowy wyjazd. Tym razem swój jubileusz będzie świętować Sandra Kubicka, a celem podróży zakochanych są ciepłe kraje! Miejmy nadzieję, że relacja z wyprawy pojawi się na instagramowych profilach zakochanych!