Najnowsze fotki, które pojawiły się w mediach społecznościowych członka zespołu Afromental, a także modelki, Sandry Kubickiej są jednoznaczne. Para znajduje się w pełni szczęścia! Ich miłość rozkwita, a fani mocno ich wspierają i życzą powodzenia!

Aleksander Baron jest postacią, która w ostatnich miesiącach przeżywa drugą popularność - wszystko to nie za sprawą kolejnych muzycznych dokonań, a... związków! Jeszcze niedawno artysta chwalił się w sieci miłością z Blanką Lipińską, autorką popularnej powieści, a teraz jego uczucia skierowane są w stronę modelki, Sandry Kubickiej.

Fani za każdym razem widząc celebrytów, którzy w szybkim czasie zmieniają partnerów mają mieszane uczucia, jednak mimo to życzą swoim idolom jak najlepiej oraz żeby to była ta ostatnia miłość.

Miłość rozkwita!

Zarówno na Instagramie Sandry Kubickiej, jak i Barona widać, że darzą się wzajemnie ogromnym uczuciem. I modelka, i Baron zamieścili fotki z wymownymi opisami o tym, jak bardzo się wspierają i czują dobrze przy sobie. Trzeba przyznać, że wyglądają przy sobie bardzo dobrze!

- Alek jest najcudowniejszym mężczyzną, jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy - napisała modelka w mediach społecznościowych.