Doskonale pamiętamy związek Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Niestety, zakochani nie przetrwali próby czasu i po pewnym czasie ich małżeństwo rozpadło się. Jednak dzięki ich miłości na świecie pojawiła się dwójka dzieci – Fabienne i Xavier.

To wyjątkowa chwila dla Fabienne!

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio córka Wiśniewskiego i Mandaryny świętowała swój wielki dzień. Okazuje się bowiem, że Fabienne jest w maturalnej klasie i właśnie odbył się jej studniówkowy bal.

Mandaryna jest tak bardzo dumna ze swojej ukochanej córki, że postanowiła relacjonować jej przygotowania do wielkiego balu na swoim Instagramie. Najpierw opublikowała filmik z nauki chodzenia na szpilkach.

Dumna mama szczegółowo relacjonowała ważny dzień!

Później, na profilu Mandaryny, pojawiło się nagranie z auta, a następnie mogliśmy śledzić przygotowania Fabienne. Maturzystka odwiedziła makijażystkę oraz fryzjera.

- Dzień studniówkowy się zaczął, czyli przygotowania Fabki do studniówki. Będziemy wam zdawać relację, bo myślę, że będzie niezła beka – zapowiadała Mandaryna na swoim Instagramie.

Co więcej, Mandaryna opublikowała także filmik relacjonujący odtańczenie poloneza, na początku studniówki. Na nagraniach pojawia się też Michał Wiśniewski, który nie kryje dumy z ukochanej córki.

Całą relację można obejrzeć na profilu Mandaryny.