Czasy ogromnej sławy Michała Wiśniewskiego już dawno są za nami. Artysta cieszył się największą popularnością około dwudziestu lat temu, później jego popularność stanowczo zmalała.

Pamiętacie popularne show z udziałem muzyka?

Jak przypomina portal Super Express, to właśnie dwadzieścia lat temu Michał Wiśniewski realizował program „Jestem, jaki jestem”, który przyciągał przed ekrany telewizorów tysiące widzów w całym kraju. Polacy z uwagą śledzili codzienne życie artysty i jego najbliższych.

Wiele osób doskonale pamięta, że podczas emisji reality show Michał Wiśniewski podejmował próby pogodzenia się z matką, którą była wówczas uzależniona od alkoholu. Dodatkowo muzyk bardzo często kłócił się ze swoją ówczesną żoną – Mandaryną, a także z dziecięcą opiekunką – Gienią.

Powrót do przeszłości

Okazuje się, że niebawem fani lidera Ich Troje będą mogli powrócić do czasów, kiedy emitowane było wspomniane reality show. Michał Wiśniewski, w czasie jednego z wywiadów, wyznał, że niebawem wraz z Mandaryną zasiądą na kanapie i będą oglądać program „Jestem, jaki jestem”.

Nie będzie to jednak seans w domowym zaciszu. Całość zostanie nagrana przez kamery i udostępniona fanom. Co więcej, artysta zaznaczył, że niebawem pojawi się trzeci sezon reality show z jego udziałem.

- Zrobimy program wspominkowy o "Jestem, jaki jestem". To będzie ciekawy projekt. Przez te wszystkie lata nie byłem w stanie wciągnąć sobie tych 70 odcinków, ale zrobimy "The Best Of" i mam nadzieję, że wspólnie z Martą, Xavierem, który wtedy był mały, z Fabienne i z innymi dziećmi powspominamy, popatrzymy i pokomentujemy - zaznaczył Wiśniewski podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pomponik.

Jak informował portal "Życie Polska": JEŚLI MIESZKASZ W JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIAST I OPIEKUJESZ SIĘ KOTEM MUSISZ DOPEŁNIĆ TEGO OBOWIĄZKU. W INNYM WYPADKU GROZI OGROMNA KARA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ