Nie milkną doniesienia na temat głośnej awantury, jaka miała ostatnio miejsce w rodzinie Joanny Opozdy. Co więcej, to Antoni Królikowski przekazał informacje o całym zdarzeniu do opinii publicznej. Aktor zamieścił w sieci nagranie z zajścia.

Głośna awantura w rodzinie Joanny Opozdy

Jak doskonale wiemy, ostatnio ojciec Joanny Opozdy strzelał do członków swojej rodziny. Co więcej, Antoni Królikowski jest przekonany, że odpowiedzialność za ostatnie wydarzenia ponosi nie tylko Dariusz O., ale także inne osoby.

Portal Pomponik przekazał, że Antoni Królikowski jest przekonany, iż wina za całą sytuację spoczywa także na Edycie L., oraz Katarzynie W., ciotkach znanej aktorki i siostrach Dariusza O.

Królikowski jest przekonany o tym, kto jest winny

Na opublikowanym przez Królikowskiego filmie widać, jak Edyta L podnosi rękę na matkę Joanny Opozdy oraz siostrę aktorki.

- Na kolejnym filmie widać, jak pani Edyta L. uderza mamę i Olę – donosi aktor na swoim Instagramie.

Co więcej, Antek Królikowski zaznaczył, że także kochanka ojca Joanny Opozdy – Magdalena W., jest zaangażowana w całe zamieszanie, ponieważ to ona podała swojemu partnerowi broń. Królikowski uważa, że cała sytuacja była zaplanowana, a jej finałem miało być zabójstwo. Czy aktor faktycznie ma rację? Na ten moment cała sprawa jest badana przez policję.