Jak podaje portal VIVA! wczoraj, 10 grudnia minęło dokładnie 18 lat od ślubu Mandaryny i Michała Wiśniewskiego! Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w lodowej kaplicy w szwedzkiej Kirunie, która znajduje się w niewielkiej odległości od bieguna północnego.

Miłosna historia bez happy endu

Nie da się ukryć, że ślub pary był jedną z najgłośniejszych uroczystości w tamtych latach. Co więcej, cała ceremonia była na żywo transmitowana w programie „Jestem jaki jestem”! Fani zespołu Ich Troje byli pod wrażeniem!

Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci – Xaviera i Fabienne. Mimo ogromnej miłości i popularności związek nie przetrwał próby czasu i dokładnie 18 kwietnia 2006 roku Mandaryna i Michał Wiśniewski rozwiedli się.

- Marta i ja nie jesteśmy razem… Największa porażka… moja porażka… w moim życiu… I tak będę Cię kochał… - przekazał wówczas Michał Wiśniewski.

Nastąpiła znaczna poprawa!

Przez wiele lat po rozwodzie relacje pomiędzy byłymi małżonkami nie były najlepsze i nieustannie dochodziło do kłótni i przepychanek, także na forum publicznym. Dopiero w 2010 roku była para zakopała wojenny topór, a Michał Wiśniewski ogłosił, że zostanie menadżerem swojej byłej żony.

Co więcej, w ubiegłym roku Mandaryna została oficjalną choreografką grupy Ich Troje. Sam Michał Wiśniewski nagrał także utwór oraz teledysk, w którym udział wziął Xavier i Fabienne. Jak zatem widać, byłym małżonkom od pewnego czasu udaje się zachowywać poprawne relacje.

Jak informował portal "Życie Polska": WIELE WSKAZUJE NA TO, ŻE TO NIE KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II, A MEGHAN MARKLE. O CO CHODZI TYM RAZEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MARYLA RODOWICZ WCIĄŻ UKRYWA PEWNĄ TAJEMNICĘ PRZED SWOIMI FANAMI. WIELE LAT TEMU ODMÓWIŁA Z TEGO POWODU WAŻNEGO WYWIADU. DLACZEGO UNIKA ROZMOWY