Jak podaje portal Pomponik, od kilku dni Maja Hyży wraz ze swoim partnerem oraz córeczką Antosią przebywają w Zakopanem. Powodem ich pobytu w zimowej stolicy Polski jest fakt, że znana dziennikarka wystąpi na sylwestrowym koncercie.

Radosna nowina!

Okazuje się, że Maja Hyży od pewnego czasu skrywała przed swoimi fanami niesamowitą informację! Fani, a także fotografowie, podczas prób gwiazdy dostrzegli bowiem, że spod zimowego okrycia wyłania się dość mocno okrągły brzuszek! Wszystko wskazuje na to, że znana gwiazda spodziewa się drugiego dziecka!

Co więcej, jak zaznacza portal Pomponik, wokalistka potwierdziła radosne doniesienia podczas jednego z wywiadów, jakiego udzieliła między próbami do sylwestrowego występu.

Gwiazda potwierdza doniesienia!

- Jestem teraz w bardzo komfortowej sytuacji, której nigdy nie miałam. Największym wsparciem dla mnie prócz moich dzieci jest mój Konrad. Moje występy na scenie są naszą wspólną pracą. Przyszły rok będzie pełen nowych wyzwań – mówiła gwiazda podczas wywiadu.

Fani doskonale wiedzą, że będzie to już czwarte dziecko gwiazdy. Wiktoria i Alexandra pochodzi z jej małżeństwa z Grzegorzem Hyżym, natomiast najmłodsza – Antonina, jest owocem miłości wokalistki i Konrada Kozaka.