Najnowsze informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych celebrytek w Polsce, Edyty Górniak właśnie ujrzały światło dzienne. Z racji, że wielka sylwestrowa impreza już niebawem, tysiące Polaków zadaje sobie pytanie, czy Edyta Górniak pojawi się na scenie wraz z innymi gwiazdami, jak miało to miejsce zazwyczaj? Celebrytka podjęła decyzję, która może zaskoczyć niejedną osobę.

Edyta Górniak to postać znana niemalże wszystkim. Kobieta swoje lata świetności ma za sobą, kiedy to porywała tłumy ogromnym talentem i przyjemnym głosem - od kilku miesięcy jej popularność ponownie wzrosła, tym razem jednak z nieco innego powodu.

Celebrytka w związku z pandemiczną rzeczywistością zaczęła chętnie wyrażać w sieci swoje negatywne podejście zarówno do samej epidemii, jak i szczepień, przez co jej fani podzielili się na zwolenników i przeciwników owych teorii.

Czy wystąpi w Sylwestra?

Edyta Górniak od lat otrzymywała propozycje grania na imprezach sylwestrowych, z których zawsze korzystała. W tym roku jednak podjęła inną decyzję - nie pojawi się ani w Telewizji Polskiej, ani w Polsacie.

- W samego sylwestra woli napić się grzańca niż marznąć na -19 stopniach Celsjusza, śpiewając z playbacku i ryzykując utratą zdrowia na nowy rok, w którym czeka ją kilka dużych projektów – mówi znajomy gwiazdy.