Już jutro wieczorem zasiądziemy przy wigilijnym stole i tym samym rozpoczniemy Święta Bożego Narodzenia. Wiele z nas spędzi je w rodzinnym gronie, inni zdecydowali się na świąteczne wyjazdy. Jak święta będą wyglądać w domu gwiazd?

W jaki sposób Aleksandra Kwaśniewska spędzi święta?

Jak podaje portal Pomponik, Aleksandra Kwaśniewska podczas rozmowy z dziennikarzami Plotka wyznała, ze w tym roku spędzi Boże Narodzenie ze swoimi najbliższymi. Gwiazda zaznaczyła, że na stole obowiązkowo muszą pojawić się tradycyjne potrawy!

Aleksandra Kwaśniewska wyznała, że w jej domu nie może zabraknąć karpia oraz czerwonego barszczu z uszkami! Ponadto w rodzinie gwiazdy szczególną uwagę przykłada się do tego, aby na stole pojawiło się 12 potraw!

Od dziecka był to niezwykły czas!

Podczas rozmowy z Plotkiem gwiazda wyznała także, że niezwykle ciepło wspomina czasy swojego dzieciństwa. Święta zawsze były dla niej wyjątkowym czasem!

- Kiedyś spędzaliśmy ten czas dużym składem rodzinnym, były też inne dzieciaki i dużo psów. Wtedy szalenie kręciły mnie też prezenty. Teraz bardziej patrzę na to, czy udało mi się uszczęśliwić kogoś moimi prezentami, niż liczyć na to, co ja dostanę – wyznała Aleksandra Kwaśniewska podczas rozmowy.