Niesamowity apel Aleksandry Kwaśniewskiej właśnie pojawił się w sieci. Kobieta w szczerym wyznaniu opowiedziała o macierzyństwie i wiadomościach otrzymanych od Polek. O co tu chodzi?

Aleksandra Kwaśniewska to postać, którą zna niemalże każdy. Kobieta największą rozpoznawalność i uznanie zdobyła w latach, kiedy jej ojciec sprawował funkcję Prezydenta Polski, lecz próbowała dzięki temu zrobić własną karierę w telewizji. Nie otrzymywała jednak zbyt wielu ciekawych propozycji, zatem odsunęła się w cień.

Niedawno ponownie zaproponowano jej udział w programie “Miasto Kobiet”, a z racji zainteresowania ową tematyką zgodziła się. Dziś wspólnie z Marzeną Rogalską przeprowadza wywiady z kobietami na przeróżne tematy. Ostatni zrobił w sieci prawdziwy szał...

Kwaśniewska o macierzyństwie i bezdzietności

W jednym z ostatnich odcinków pojawiła się Ewa Chodakowska, która otwarcie przyznała, że nigdy nie czuła instynktu macierzyńskiego i jej decyzja o braku dzieci jest w pełni świadoma.

Aleksandra Kwaśniewska wyznała, że po emisji odcinka otrzymała mnóstwo wiadomości od Polek, które wyznały, jak źle są odbierane przez społeczeństwo, jeśli zdecydują się nie mieć dzieci. Wystosowała więc pewien ważny apel.

- (...) chodzi mi wyłącznie o to, abyśmy szanowały swoje wybory i nie narzucały nikomu naszego scenariusza na szczęście. Bo mamy różne pragnienia, różne cele i naprawdę to, że nam szczęście daje dziecko, czy brak dziecka, czy wolność związana z nieposiadaniem dziecka, czy ta miłość matczyna, po prostu nie kwestionujmy tego nawzajem. - powiedziała.