Piotr Kraśko to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju. Ostatnio zrobiło się o nim niesłychanie głośno, jednak powodem tego rozgłosu nie jest nic pozytywnego. Piotr Kraśko złamał prawo i odczuł tego konsekwencje.

Piotr Kraśko był obecny na pierwszych stronach gazet

Jak przypomina portal o2, ostatnio Piotr Kraśko został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej, podczas której okazało się, że dziennikarz od kilku lat porusza się autem bez uprawnień. Jego prawo jazdy zostało bowiem zatrzymane w 2015 roku.

W konsekwencji, Piotr Kraśko stracił uprawnienia na kolejny rok, a dodatkowo musiał zapłacić 7,5 tysiąca złotych kary. Dziennikarz zdobył się na publiczne przeprosiny i wyznał, że bardzo żałuje tego, co zrobił.

Co na to żona dziennikarza?

Sprawy nie skomentowała natomiast żona dziennikarza, Karolina Ferenstein – Kraśko. Dopiero niedawno, po dłuższym czasie milczenia, kobieta opublikowała na swoim Instagramie wymowne InstaStory.

- Tu wszystkie problemy i zmartwienia zmieniają choć trochę swoją wagę. Przykrył je obficie padający śnieg od rana - napisała żona dziennikarza.

Można zatem wnioskować, że ostatnia burza wokół Piotra Kraśki mocno wpłynęła także na jego żonę. Miejmy nadzieję, że podczas zbliżających się świąt parze uda się nieco odpocząć, akomentarze na temat dziennikarza nieco przycichną.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEOCZEKIWANE SŁOWA KUBY WOJEWÓDZKIEGO. KRÓL TVN-U WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE NA TEMAT SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z BASIĄ KURDEJ - SZATAN

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI