Marcelina Zawadzka zdobyła tytuł Miss Polski w 2011 roku. Nie da się ukryć, że wygrana w konkursie piękności dała jej sławę i otworzyła drzwi kariery. Piękna kobieta przez pewien czas pracowała dla stacji TVP, jednak jakiś czas temu podziękowano jej za współpracę, a powodem tego była niewyjaśniona sytuacja z udziałem gwiazdy.

Przez wiele lat nie była zakochana!

W czasie kiedy Marcelina Zawadzka nie mogła pracować, dużo czasu poświęcała podróżom po całym świecie. Okazuje się jednak, że już niebawem gwiazda wróci do pracy i tym razem zobaczymy ją w Polsacie!

Nie da się ukryć, że Marcelina Zawadzka dzięki swojej urodzie, od zawsze miała ogromne powodzenie wśród mężczyzn. Spotykała się między innymi z Mikołajem Roznerskim czy Kubą Przygońskim. Jednak gwiazda podczas jednego z wywiadów, jakiego udzieliła dla Faktu przyznała, że od dziesięciu lat nie była zakochana!

Gwiazda wreszcie jest szczęśliwa!

- Starałam się nie mówić o związkach, bo nie wszyscy wiedzieli, z jakich powodów one się rozpadały. Niektóre komentarze były oceniające i krzywdzące, bo potem wszyscy się zastanawiali, o co chodzi z tą Marceliną (...) Prawda jest taka: przez lata nie byłam zakochana – wyznała gwiazda podczas rozmowy.

Jak jednak informuje portal Pomponik, wszystko wskazuje na to, że los gwiazdy wreszcie się odmienił! Marcelina Zawadzka od pewnego czasu spotyka się z Maxem Gloeckenerem! Para poznała się na wakacjach w Meksyku, a ich znajomość rozkwitła na Instagramie. Najpierw zaczęło się od niewinnych rozmów, potem Marcelina poleciała na randkę do Nowego Jorku, a następnie do Dubaju!

Obecnie mężczyzna jest w Polsce, ponieważ razem z Marceliną spędzi święta w jej rodzinnym Malborku. Jak przyznała gwiazda, jej partner zamierza nauczyć się polskiego, a na ten moment i tak świetnie dogaduje się z jej rodzicami mimo, że ani tata, ani mama nie znają niemieckiego.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEOCZEKIWANE SŁOWA KUBY WOJEWÓDZKIEGO. KRÓL TVN-U WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE NA TEMAT SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z BASIĄ KURDEJ - SZATAN

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI