Newsweek przekazał informację o hospitalizacji Jarosława Gowina. Wszystko wskazuje na to, że znany polityk cierpi na poważną chorobę, a szybka reakcja jest niezwykle ważna.

Okazuje się, że ze zdrowiem znanego polityka nie jest najlepiej!

Jak zaznacza portal Wirtualna Polska, Jarosław Gowin już od dłuższego czasu cierpi na depresję i to właśnie ona ma być powodem jego hospitalizacji. Co więcej, to właśnie depresja miała powodować liczne przykre, a nawet agresywne komentarze w kierunku Gowina, a także jego najbliższych.

Dziennikarze portalu Wirtualna Polska dodali także, że takie „haki” na znanego polityka miały być celowo wykorzystywane kiedy Jarosław Gowin był jeszcze ministrem w rządzie PiS, a także zajmował stanowisko wicepremiera.

Jarosław Gowin był nieustannie sprawdzany!

Okazuje się, że służby miały dokładnie prześwietlać działalność polityka oraz jego rodziny zarówno w pracy, jak i w Internecie! Wszystko po to, aby znaleźć jakiekolwiek niewłaściwe komentarze czy zachowania polityka oraz jego najbliższych.

Przypomnijmy, że dokładnie 10 sierpnia tego roku Jarosław Gowin zdecydował o rezygnacji z działalności politycznej. Wcześniej sam Mateusz Morawiecki złożył wniosek o dymisję polityka. Jarosław Gowin został finalnie odwołany z rządu przez prezydenta Andrzeja Dudę.