Prezydent Andrzej Duda w ciągu ostatnich dni mierzy się ze sporym problemem wizerunkowym. Jednak to nie on osobiście jest odpowiedzialny za tę sytuację, ale jak donosi serwis Lelum, jeden z jego doradców, Tadeusz Deszkiewicz. Ekspert niedawno postanowił opublikować dość mocny wpis na swoim profilu na Facebooku i to właśnie on wzbudził potężne kontrowersje. O co chodzi?

Okazuje się, że doradca prezydenta RP miał dosadnie obrazić uczestniczki i bohaterki powstania warszawskiego. Użył wobec nich określeń, które nie powinny w ogóle paść. Czym tak mocno naraziły się doradcy prezydenta Dudy uczestniczki powstania?

Doradca prezydenta Andrzeja Dudy w mocnych słowach o bohaterkach powstania warszawskiego. Użył naprawdę obraźliwego określenia. Co na to kancelaria głowy państwa?

Tadeusz Deszkiewicz jest doradcą prezydenta Andrzeja Dudy, a także szefem Polskiego Radia RDC z siedzibą w Warszawie. Ekspert w bardzo mocnych słowach przedstawił Annę Przedpełską-Trzeciakowską i Wandę Traczyk-Stawską w szokującym wpisie na Facebooku. Zdaniem wielu osób użył naprawdę wulgarnych określeń. Co powiedział?

Obie uczestniczki powstania warszawskiego gościły w programie „Fakty po Faktach” w stacji TVN24. Panie postanowiły mocno krytycznie wypowiedzieć się na temat przebiegu Marszu Niepodległości, który w tym roku miał charakter państwowy. Stwierdziły, że to naprawdę niegodne, iż na czele marszu mającego uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości szły środowiska nacjonalistyczne na czele z Ruchem Narodowym i Robertem Bąkiewiczem.

Na rozmowę obu bohaterek powstania z dziennikarzem TVN24 zarragował doradca prezydenta. W bardzo mocnych słowach stwierdził, że wywiad obejrzał w poznańskim hotelu, gdzie w telewizji nie ma zbyt wielu kanałów.

Włączyłem i trafiłem na rozmowę kretyna z dwoma zdemenciałymi archeocelebrytkami – napisał doradca Dudy.

Wpis zniknął już z sieci, a doradca prezydenta opublikował już przeprosiny. Całą sprawę nagłośnił w mediach poseł Michał Szczerba.

Jak informował portal "Życie Polska": ANNA MUCHA OSTRO W SPRAWIE BARBARY KURDEJ-SZATAN. AKTORKA NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH NA TEMAT KOLEŻANKI. NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCE WYZNANIE GWIAZDY TV

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI