Jolanta i Aleksander Kwaśniewski to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych par w Polsce. Od czasu kiedy byli parą prezydencką minęło już wiele lat, jednak jak widać, małżonkowie nadal potrafią spędzać ze sobą czas i dobrze się dogadywać!

Ważna rocznica!

Jak podaje portal Super Express, wczoraj Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy obchodzili bardzo ważne święto! Małżeństwo świętowało bowiem 42. rocznicę swojego ślubu! Co więcej, okazuje się, że Aleksander Kwaśniewski wyjawił dziennikarzom Super Expressu nieco prawdy na temat swojego związku.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy poznali się na studiach. Jednak wtedy młoda kobieta rozpaczała po poprzednim związku i nie była zbyt skora do spotykania się z kimś nowym. Aleksander Kwaśniewski był jednak nieustępliwy i postanowił za wszelką cenę zdobyć ukochaną!

Cierpliwość i wyrozumiałość to klucz do sukcesu!

Były prezydent podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu wyznał, że 42. lata małżeństwa to nie tylko przyjemności, ale także wyrozumiałość i cierpliwość. Dodał, że najważniejsze jest to, aby zawsze pozostawać dla siebie przyjaciółmi!

- Gdyby zapytać, kto jest moim najlepszym przyjacielem, to zawsze odpowiem, że moja żona i ona odpowiedziałaby to samo – zaznaczył Aleksander Kwaśniewski.

Polityk nie chciał jednak wyjawić, co przygotował dla swojej żony z okazji rocznicy ślubu. Wyznał tylko, że będzie to niespodzianka i niewykluczone, że na kilka dni wyjadą razem w piękne miejsce!

Jak informował portal "Życie Polska": BLISKA KOLEŻNKA KAMILA DURCZOKA ZDOBYŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁA DZIENNIKARKA

Przypomnij sobie: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

Portal "Życie Polska" pisał również: TAK ŹLE NIE BYŁO JUŻ OD BARDZO DAWNA! POLACY SĄ ZAŁAMANI INFLACJĄ! W TAKIEJ SYTUACJI NIE DA SIE ODCZUĆ WZROSTU PENSJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SEBASTIAN FABIJAŃSKI OSTRO O KOLEGACH Z BRANŻY ZABIERAJĄCYCH GŁOS W SPRAWIE UCHODŹCÓW. AKTOR PRZEKONUJE, ŻE JEST ZMĘCZONY SYTUACJĄ W KRAJU. CO MÓWIŁ