Zanim były prezydent dotarł do domu z urodzinowymi zakupami, media obiegły już zdjęcia i przepis dania, jakie były prezydent zaplanował z okazji urodzin swojej ukochanej Jolanty.

Ponad czterdzieści lat małżeństwa, a on szaleje, jak zakochany student - szczęściara z tej Jolanty

Wielokrotnie mogliśmy zaobserwować małżeństwa z wieloletnim stażem, które są ze sobą już głównie z przyzwyczajenia, przywiązania i dzięki ugruntowanej miłości dającej bezpieczeństwo na każdym obszarze wspólnego życia. Są też takie małżeństwa, które po wielu latach nadal wyglądają od czasu do czasu, jak zakochana para studentów, którzy są na pierwszym etapie wzajemnego zabiegania o względy.

Wielokrotnie małżeństwo Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich było prześwietlane i analizowane przez opinię publiczną na wszelkie sposoby i jedyne wnioski, jakie mogą się nasunąć, to takie, że jest z nich piękna para, którą łączy niezwykła więź. Jolanta Kwaśniewska do dzisiaj podawana jest za przykład świetnego gustu i stylu wizerunkowego, który w niczym nie ustępuje gustowi jej męża.

Wczoraj, 3 czerwca Jolanta Kwaśniewska obchodziła 66 urodziny, które zakochany w niej po uszy mąż postanowił uczcić w niezwykły sposób. Zaplanował zrobić pyszny makaron z grzybami shitake, a wieści o tym szybko obiegła media.

źródło: Instagram/Fakt

Widząc artykuł w jednym ze znanych i popularnych tabloidów, postanowił z humorem skomentować nagłówek. W sympatyczny sposób pochwalił się swoim pomysłem na mediach społecznościowych. Widać na zdjęciu, że urodzinowa niespodzianka bardzo się udała i uradowała zachwyconą żonę Jolantę.

źródło: Instagram/Pomponik

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: TVP publikuje oświadczenie w sprawie Krzysztofa Krawczyka juniora. O co poszło

Zerknij: Mam 55 lat, a on ma tylko 20 lat! Stworzenie z nim związku było moją najlepszą decyzją

Nie przegap: Premier Mateusz Morawiecki przekazał dobre informacje dla seniorów. Zdradził, kiedy do emerytów trafią wyższe świadczenia