Jak podają wszystkie media w naszym kraju, dziś nad ranem w jednym ze szpitali w Katowicach zmarł Kamil Durczok. W chwili śmierci dziennikarz miał zaledwie 53 lata. Wiele osób nie może pogodzić się z tą stratą.

To bardzo smutna wiadomość dla wielu osób!

Według informacji przekazanych przez portal Interia, dziennikarz nad ranem doznał krwotoku i konieczna była reanimacja. Niestety, działania ratujące życie nie powiodły się i Kamil Durczok zmarł. Informację o śmierci dziennikarza potwierdziła także rodzina.

W sieci pojawiają się wspomnienia o zmarłym dziennikarzu. Wiele osób z branży czy też z bliskiego otoczenia Kamila Durczoka nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło.

Wiele osób wspomina dziennikarza

- Rano odszedł Kamil Durczok. O zmarłych tylko dobrze albo wcale. Dla młodego chłopaka był dla mnie wzorem pracowitości, dla mojej rodziny wzorem walki z nowotworem. "Tak długo, jak masz siłę naprawiać swoje błędy, jesteś coś wart". Dziękuję za wszystko – napisał w swoim wpisie Piotr Rudyszyn.

Kamila Durczoka w swoich wpisach wspomina także Tomasz Lis, Marcin Twaróg i Wojciech Król. Do rodziny nieustannie napływają kondolencje z całego kraju.

Na razie nie jest wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie dziennikarza.