W ostatnich latach nasza znana sportsmenka prawie całe swoje życie poświęcała sportowi. Swoją formą zachwycała przez wiele lat, a dodatkowo osiągała wiele sportowych sukcesów. Jednak w 2018 roku Justyna Kowalczyk poinformowała swoich fanów, że od tej pory nie będzie już dalej angażować się zawodowo w sport.

Wielkie zmiany w życiu Justyny Kowalczyk!

Jak przypomina portal Jastrząb Post, Justyna Kowalczyk poślubiła Kacpra Tekieli. Na początku września na świecie pojawiło się dziecko pary – Hugo.

Sportsmenka pozostawała bardzo aktywna zarówno podczas całej ciąży, jak i zaraz po niej. Na samym początku wróciła do spacerów, a niedługo potem założyła na nogi rolki! Co więcej, w codziennej aktywności fizycznej Justynie nieustannie towarzyszy synek. Hugo nie wspiął się jednak z mamą na Giewont, który Justyna Kowalczyk zdobyła w 2,5 godziny – jak sama wyznała, w przerwie na karmienie.

Justyna Kowalczyk nie potrafi żyć bez aktywności fizycznej!

Ostatnio jednak na profilu Justyny Kowalczyk pojawiło się kolejne zdjęcie z małym Hugo! Jak widać, sportsmenka pozuje ze swoim synkiem w samym środku lasu, w Austrii.

- W robocie #sportlife #forestlife #coachlife #momlife – podpisała zdjęcie sportsmenka.

Pod postem niemal natychmiast pojawiły się komentarze odnoszące się do zdjęcia Justyny Kowalczyk! Fani są zachwyceni aktywnością sportsmenki oraz tym, że tak świetnie radzi sobie z łączeniem roli mamy i spełnianiem się!