Kasia Cichopek słynie ze swojego szerokiego uśmiechu, który często prezentuje nam za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak w ostatnim czasie nie miała powodów do radości.

Aktorka cieszy się z sukcesów córki!

Internauci doskonale pamiętają bowiem zdjęcia aktorki, na których to nie była w najlepszym humorze, a na fotkach widać doskonale jej kwaśną minę. Nie da się ukryć, że powodem tego niezadowolenia była konieczność odwołania wakacji w ciepłych krajach, z powodu na duży wzrost zakażeń koronawirusem.

Jak podaje portal Pudelek, Kasia Cichopek stara się jednak nie rozpamiętywać zbyt długo nieudanych wakacji i cieszyć się z każdego dnia! Jak się okazuje, w ubiegłą niedzielę aktorka miała powody do dumy. Córka Kasi Cichopek miała bowiem swój recital.

Fani byli bezwzględni!

Kasia Cichopek pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją kreacją na tak ważne wydarzenie. Na ten wieczór wybrała czerwoną sukienkę.

- Dzisiaj mam wielkie rodzinne wydarzenie. Moja córka, w roli solistki, wystąpi na koncercie. Zagra na fortepianie. Pękam z dumy! Z tej okazji wybrałam sukienkę, która sprawdzi się na wiele okazji, m.in. Andrzejki, Święta czy Sylwestra – napisała Cichopek na swoim Instagramie.

Fani uznali jednak, że kreacja nie jest odpowiednia na wspomnianą okazję, a nadaje się bardziej na randkę z mężem czy karnawałową imprezę. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?