Jak przypomina serwis Pomponik, Kasia Cichopek zdobyła niesamowitą popularność dzięki wcieleniu się w rolę Kingi Zduńskiej w uwielbianym przez Polaków serialu „M jak Miłość”. Abitna młoda aktorka nie chciała jednak poprzestać na grze w produkcji TVP2 i wkrótce mogliśmy ją podziwiać na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, gdzie poznała swojego męża, Marcina Hakiela.

Po programie zainteresowanie Kasią Cichopek sięgnęło zenitu – gwiazda nie mogła się opędzić od fanów, jej popularność rosła z każdym dniem, tak samo jak liczba nowych propozycji współpracy i kontraktów reklamowych. Wkrótce Kasia Cichopek wydała też książki, poprowadziła własny program lifestyle’owy. Przyszedł jednak moment większej stagnacji, co nie było łatwe dla aktorki.

Kasia Cichopek z nowym partnerem! Fani aktorki zaskoczeni

Jednak Kasia Cichopek się nie załamała i wciąż zaznaczała swoją obecność. Jakiś czas temu dostała propozycję współprowadzenia z Maciejem Kurzajewskim wydań „Pytania na Śniadanie” w TVP2 i zgodziła się. Mimo trudnych początków aktorka przypadła widzom do gustu i wydania z jej udziałem cieszą się dużą popularnością.

Kasia Cichopek mocno zaskoczyła niedawno swoich fanów i na antenie „PnŚ” u jej boku pojawił się nowy prowadzący. Kim jest nowy partner aktorki w programie?

Okazuje się, że w weekendowym wydaniu śniadaniówki doszło do przetasowania i Kasia Cichopek poprowadziła „PnŚ” wraz z dziennikarzem, Robertem El Gendym. Aktorka wrzuciła nawet zdjęcie na swój profil na Instagramie, które zaskoczyło wiele osób.

Wielu internautów było mocno zdziwionych ta sytuacją, ale znakomita większość uznała, że ta para prowadzących do hit! Czy będą prowadzić razem program na stałe? Czas pokaże!

Jak informował portal "Życie Polska": NIEZWYKLE SMUTNE INFORMACJE OBIEGŁY POLSKIE MEDIA. NIE MA WŚRÓD NAS BARDZO CENIONEJ REŻYSERKI. BYŁA BARDZO ZASŁUŻONA DLA NASZEJ KULTURY. MIAŁA 90 LAT

Przypomnij sobie: MEGHAN MARKLE ZNALAZŁA SIĘ W PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO MA SPORY PROBLEM DO ROZWIĄZANIA. POWALAJĄCE WIEŚCI Z STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELKA RADOŚĆ W RODZINIE PIOTRA KRAŚKI. ŻONA ZNANEGO DZIENNIKARZA PODZIELIŁA SIĘ NIESAMOWITYM SZCZĘŚCIEM. RADOSNE WIADOMOŚCI UCIESZĄ FANÓW PREZENTERA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOCNE SŁOWA EWY BŁASZCZYK WOBEC MARIANA BANASIA! AKTORKA MA SPORO DO ZARZUCENIA PREZESOWI NIK. CHODZI O DUŻE PIENIĄDZE Z FUNDUSZU SPRAWIEDLIWOŚCI