O stylizacjach Agaty Dudy już niejednokrotnie rozpisywało się wiele kolorowych magazynów. Nie da się bowiem ukryć, że Pierwsza Dama doskonale wie, jak się ubrać, aby zachwycać obserwatorów!

Agata Duda praktycznie za każdym razem zachwyca swoimi stylizacjami!

Żona prezydenta bez wątpienia jest modową inspiracją dla wielu osób. Jej kolorowe garsonki czy też przepiękne suknie i garnitury zawsze są wspaniale wystylizowane dzięki idealnie dobranym dodatkom. Co więcej, do nieskazitelnych stylizacji Pierwsza Dama zawsze ma świetnie dobraną fryzurę oraz makijaż.

Jak podaje portal Super Express, jedna z ostatnich stylizacji Pierwszej Damy również mocno przykuła uwagę wielu osób. Agata Duda tym razem postawiła na klasyczną czerń. Do swojej jesiennej stylizacji wybrała długie spodnie oraz płaszcz stylizowany na długą marynarkę. Jednak najwięcej uwagi skupiła torebka, którą Pierwsza Dama dobrała do zestawu.

Cena torebki po prostu powala na kolana!

Okazuje się, że Agata Duda wybrała torebkę firmy KAZAR. Jej cena powala jednak na kolana! Torebka kosztuje bowiem 649 złotych! Nie da się ukryć, że w obecnych czasach na taki wydatek nie stać zbyt wielu osób. Jak jednak widać, Pierwsza Dama jest gotowa wydać każdą kwotę, aby zachwycić swoją stylizacją!