Jak doskonale pamiętamy, Anna Nowak – Ibisz po raz pierwszy pojawiła się na szklanym ekranie w 1990 roku kiedy to zadebiutowała w produkcji Lindenstraß, gdzie wcieliła się w rolę polskiej pokojówki. Gwiazda zagrała także w takich produkcjach jak „Słoneczna włócznia” czy „Ekstradycja 2”.

Jak mieszka gwiazda?

Warto jednak zaznaczyć, że największą sławę Anna Nowak – Ibisz zawdzięcza małżeństwu z Krzysztofem Ibiszem, które trwało od 2005 do 2009 roku. Jak się okazuje, mimo rozstania byli partnerzy mają dobre relacje, jednak żadne z nich nie brało pod uwagę powrotu do siebie.

Anna Nowak – Ibisz dalej rozwija swoją karierę, a także uwielbia udzielać się w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie często pojawiają się zdjęcia, na których internauci mogą podejrzeć jak mieszka gwiazda. Nie da się ukryć, że wnętrza jej domu robią wrażenie!

Internauci są pod wrażeniem!

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio Anna Nowak – Ibisz opublikowała fotografię, na której widać jak przytula się do swojego pięknego kotka!

- Niedziela. Rodzinnie, przytulnie, w domu, dobrej niedzieli i dla Was – napisała gwiazda pod zdjęciem.

Na innych opublikowanych przez celebrytkę zdjęciach widać pięknie przystrojony stół, a także dynie ustawione w ogródku oraz na tarasie. Jak widać gwiazda ma naprawdę świetny gust!