Krzysztof Jackowski nieustannie utrzymuje kontakt ze swoimi widzami i regularnie zamieszcza filmy na platformie YouTube. Wizjoner często porusza tematy polityczne, ale także zabiera głos na temat przyszłości i wizji, jakie doświadcza.

Wizjoner twierdził, że kontaktował się ze zmarłymi

Jak podaje portal o2, tym razem Krzysztof Jackowski z okazji Dnia Wszystkich Świętych poruszył temat kontaktów z duszami osób, których nie ma już na tym świecie. Co takiego wyjawił jasnowidz?

Krzysztof Jackowski jest przekonany o tym, że już niejednokrotnie nawiązywał kontakt ze zmarłymi osobami. Co więcej, jasnowidz podczas transmisji opowiedział o historii pewnego małżeństwa, które bardzo poważnie się pokłóciło. Podczas awantury mąż ugodził swoją żonę nożem, w wyniku czego kobieta zmarła.

Historia, w którą trudno uwierzyć

Poszukiwania mężczyzny trwały wiele dni, jednak po pewnym czasie osoba z rodziny postanowiła zasięgnąć pomocy u Jackowskiego. Wizjoner wyznał, że kiedy dotknął rzeczy mężczyzny wiedział, że nie jest on złym człowiekiem i to co zrobił stało się w przypływie nerw.

- On usiadł przy tej rzece, coś głośno mówił. Ja sobie wyobrażam do dzisiaj, że on przepraszał. On mówił coś do tej żony, której zrobił krzywdę, że nie chciał, że on nie wie co się stało. Po czym spojrzał na zagajnik oddalony od tego miejsca. Szedł tam, to już zdejmował pasek – mówił Jackowski podczas transmisji.

Te przeczucia opowiedział rodzinie mężczyzny. Finalnie okazało się, że mężczyzna faktycznie odebrał sobie życie, przez powieszenie. Jak zaznacza Jackowski, to właśnie dusza mężczyzny powiedziała mu dokładnie, gdzie można znaleźć jego ciało.