Jak wszyscy doskonale pamiętamy, niedawno Przemek Kossakowski oraz Martyna Wojciechowska rozstali się. Ich małżeństwo trwało bardzo krótko i mimo wielu wspólnych pasji parze nie udało się przetrwać próby czasu.

Co takiego zrobił Przemek Kossakowski?

Od kiedy okazało się, że małżeństwo popularnej pary rozpadło się, Przemek Kossakowski nieustannie obecny jest w mediach. Okazuje się jednak, że nie zawsze o dziennikarzu pisze się w dobrych słowach.

Portal Super Express przypomina, że ostatnio sam Przemek Kossakowski dość mocno skompromitował się poprzez audycję live, którą zorganizował na swoim koncie na Instagramie w samym środku nocy. Podróżnik podczas nagrania był pod wpływem alkoholu, a dodatkowo nagrywał wszystko przebywając w toalecie.

Zachowanie Kossakowskiego skomentowali dziennikarze katolickiego dziennika „Dobry Tydzień”. Pismo nie zostawiło na znanym podróżniku suchej nitki, mimo iż ten sam napisał oświadczenie, w którym to wyjaśnił swoje zachowanie.

Mocne słowa na temat zachowania podróżnika

- To nie wypada! Podróżnik zorganizował niedawno spontanicznym spotkanie z fanami. Problem w tym, że sprawiał wrażenie 'zmęczonego', bełkotał, a w dodatku nadawał z WC. Przemek tłumaczył się po fakcie, że koledzy wyciągnęli go z domu, żeby się kulturalnie rozerwał. Ale on postanowił dowieść, że jeżeli będzie chciał się skompromitować, to działania prewencyjne go nie powstrzymają. Dobrze, że telefon nie wpadł mu do toalety – napisano w tygodniku „Dobry Tydzień”.

Jak natomiast tłumaczy sam Kossakowski, nagranie pochodziło z imprezy, na której przebywał ze swoimi znajomymi, którzy usilnie chcieli wyciągnąć go z domu. Co więcej, zorganizowali oni spotkanie w zamkniętej przestrzeni, aby dziennikarze nie widzieli w jakim stanie jest Kossakowski.

Sam podróżnik zaznaczył, że potraktował to jako wyzwanie i postanowił udowodnić, że jeśli sam będzie chciał doprowadzić do swojej kompromitacji, to nie pomogą nawet zamknięte pomieszczenia i odizolowana impreza.

Jak informował portal "Życie Polska": POLACY OBAWIAJĄ SIĘ NADEJŚCIA ZIMY PODCZAS WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. WIADOMO JUŻ, CZY MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ NISKICH TEMPERATUR I ŚNIEGU NA 1 LISTOPADA

Przypomnij sobie: PRODUKCJA SERIALU Z KRZYSZTOFEM KIERSZNOWSKIM UPAMIĘTNI WIELKIEGO AKTORA. TO PIĘKNY GEST ZE STRONY TELEWIZJI. WKRÓTCE NA ANTENIE SPECJALNY ODCINEK

Portal "Życie Polska" pisał również: PORAŻAJĄCE SŁOWA NA TEMAT DONALDA TUSKA. W TAK MOCNY SPOSÓB O PRZEWODNICZĄCYM PO NIE MÓWIONO WCZEŚNIEJ. SENATOR NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI NA POLITYKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW KIEROWCÓW W POLSCE. BĘDZIE ZMIANA PRZEPISÓW W RUCHU DROGOWYM. CHODZI O WYSOKOŚĆ MANDATÓW. TO BAT NA PIRATÓW DROGOWYCH