Jak wyjaśnia serwis Pomponik, Przemek Kossakowski nie ma ostatnio szczęścia do kreowania pozytywnego wizerunku. Gwiazdor stacji TTV i (były) mąż Martyny Wojciechowskiej zalicza od pewnego czasu w Internecie wpadkę za wpadką.

Przemek Kossakowski praktycznie od początku swojej telewizyjnej działalności uchodzi za osobę niesztampową, a nawet kontrowersyjną. jego postać nabrała popularności, gdy zaczął spotykać się z Martyną Wojciechowską kilka lat temu. Gdy paparazzi uchwycili zakochanych podczas wspólnego urlopu w Sopocie niemal wszyscy jednogłośnie uznali, że tych dwoje jest sobie pisanych. Kariera Kossakowskiego nabrała rozpędu i niemal cała Polska dowiedziała się o gorącym uczuciu łączących podróżniczkę i dziennikarza.

Los niestety chciał inaczej – od kilku miesięcy wiadomo, że para nie jest już razem, a Kossakowski miał wyprowadzić się ze wspólnego domu trzy miesiące po ślubie. Dziennikarz po rozstaniu z żoną postanowił wyciszyć się i uciec odrobinę od mediów. Dla wielu sprawiał wrażenie dość zagubionego i niechętnego do publicznych wynurzeń.

Kossakowski tłumaczy się z transmisji na sedesie na Instagramie. Po co gwiazdor telewizji połączył się z fanami o późnej porze?

Po tym, jak wyszło na jaw, że para się rozstała wiele osób obwiniło Przemysława Kossakowskiego o taki obrót sprawy. On sam wydaje się również nie poprawiać swojego wizerunku dziwnymi relacjami na Instagramie, jak ta z własnej łazienki, a dokładnie z sedesu. Fani z życzliwości poradzili mu, aby zamiast bełkotać nad ranem do telefonu poszedł spać.

Po co to zrobił? Jak tłumaczy, nagranie miało być zemstą na jego kolegach, których zaproszenie na wspólne picie alkoholu przyjął. Impreza miała się odbyć w oddzielnej salce, by uniknąć możliwości zrobienia mu zdjęcia przed postronne osoby, które mogłoby trafić do tabloidów Pytanie jedynie, czy okazało się to być zemstą na kumplach, czy jednak na własnym wizerunku. Kossakowski miał tę sytuację potraktować jako „wyzwanie”.

- Jeśli będę chciał się skompromitować, to żadne działania prewencyjne w rodzaju zamkniętych sal, mnie przed tym nie powstrzymają – napisał na Instagramie.

Sam Kossakowski przekonuje, że w zdarzeniu nie ucierpiał nikt inny oprócz niego.

Jak informował portal "Życie Polska": KRZYSZTOF JACKOWSKI WRACA Z KOLEJNĄ PORAŻAJĄCĄ WIZJĄ. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA ZDRADZIŁ, CO ZAPEWNE SPOTKA NAS W LISTOPADZIE. SYTUACJA BĘDZIE NIEPOKOJĄCA

Przypomnij sobie: PRZYKRE WIEŚCI DLA FANÓW OLIWII BIENIUK W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. NASTOLATKA POCIESZYŁA SIĘ PO ODPADNIĘCIU Z TANECZNEGO SHOW. NIE DO WIARY, CO ZROBIŁA

Portal "Życie Polska" pisał również: TYCH TRUDNYCH CHWIL MARZENA KIPIEL-SZTUKA NIE ZAPOMNI NIGDY. AKTORKA WSPOMNIAŁA ZDARZENIE Z PLANU „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH”. WTEDY ZAWALIŁ SIĘ ŚWIAT

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNA ZAPOWIEDŹ ZE STRONY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. SŁOWA PREZESA PIS DOTYCZĄ MILIONÓW POLAKÓW. DOJDZIE DO WAŻNYCH ZMIAN W RZĄDZIE. NOWOŚCI JUŻ WKRÓTCE