Choć pogoda w ostatnich dniach jest dość kapryśna, a we znaki dały się wszystkim Polakom mocne wiatry to wszyscy mamy nadzieję na iście jesienne, słoneczne i ciepłe Wszystkich Świętych. Okazuje się, że meteorolodzy ustalili już, jaka aura będzie nam towarzyszyć podczas odwiedzin na cmentarzach. W niektórych regionach pojawią się opady! Czy to oznacza pierwsze przebłyski zimy?

Większość z nas nie lubi marznąć podczas odwiedzin zmarłych bliskich na grobach, a wyprawa na cmentarz czy nekropolię w ciepłej, zimowej kurtce raczej nie jest dla nikogo przyjemnością. W ciągu ostatnich lat pogoda w okolicach 1 Listopada była dla nas raczej łaskawa. Czy tak będzie i tym razem? Meteorolodzy już to wiedzą!

Jakiej pogody możemy spodziewać się na Wszystkich Świętych i Zaduszki? W części Polski spodziewane są opady. Czy musimy się liczyć ze śniegiem?

Jak podaje serwis „Super Express” meteorolodzy nie mają najlepszych wieści dla mieszkańców m.in. województwa lubelskiego, którzy raczej powinni zajrzeć do szaf po ciepłe kurtki i płaszcze. Dlaczego? Z ustaleń synoptyków wynika, że właśnie w tym regionie w okolicach Wszystkich Świętych ma być najzimniej.

Na termometrach mieszkańcy Lubelszczyzny nie zobaczą więcej niż kilka stopni, spodziewane są też przejściowe opady deszczu ze śniegiem!

Niestety, wiele wskazuje na to, że 1 Listopada nie uraczy nas słońcem. Centralna i zachodnia Polska będzie zachmurzona, a przejaśnień mogą się spodziewać tylko mieszkańcy południa i wschodu. Na pomorzu spodziewane są opady deszczu. Najcieplej będzie we Wrocławiu, natomiast w Olsztynie nie więcej niż 10 stopni Celsjusza.

Słońce zawita na Warmię i Mazury. Na szczęście wiatr będzie umiarkowany. Padający deszcz powinien dać do myślenia kierowcom. W taką pogodę, jaką zapowiadają synoptycy lepiej zdjąć nogę z gazu.

Cmentarz/screen Youtube @slawoj76
Cmentarz/screen Youtube @slawoj76

Jak informował portal "Życie Polska": IWONA PAVLOVIĆ BYŁA ZMUSZONA PODJĄĆ NIESAMOWICIE TRUDNĄ DECYZJĘ. TO BYŁ NAJWIĘKSZY PRZEŁOM W JEJ ŻYCIU. MAMA TANCERKI DAŁA JEJ WAŻNE OSTRZEŻENIE

Przypomnij sobie: NIEBYWALE SMUTNE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA AKTORSKIEGO. DLA MILIONÓW POLAKÓW TO WIELKA STRATA. NIE MA WŚRÓD NAS NIEZWYKLE LUBIANEGO AKTORA. MIAŁ 70 LAT

Portal "Życie Polska" pisał również: CZY BRAT TADEUSZA RYDZYKA NARAZIŁ SIĘ WŁADZY. WYSZŁO NA JAW, CO POWIEDZIAŁ PO NIEDAWNYCH WYBORACH W PO. JAROSŁAW KACZYŃSKI Z PEWNOŚCIĄ TO ZAPAMIĘTA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DAGMARA KAŹMIERSKA MIAŁA ZA KRATKAMI WYJĄTKOWY PSEUDONIM. GWIAZDA WYDAŁA WŁAŚNIE NIEZWYKLE SZCZERĄ AUTOBIOGRAFIĘ. KRÓLOWA ŻYCIA UJAWNIA WIELE TAJEMNIC