Kiedy ogłoszona została lista uczestników najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami” mało kto wiedział kim jest Piotr Mróz. Jednak okazuje się, że popularność aktora rośnie z każdym dniem!

Aktor stał się bardzo popularny!

Jak podaje portal Jastrząb Post, Piotr Mróz grał dotychczas w serialu „Barwy szczęścia” oraz „Gliniarze”. Kiedy natomiast pokazał swoją formę podczas programu „Taniec z gwiazdami” wiele osób oniemiało z wrażenia, a sami członkowie jury przyznają aktorowi najwyższe noty.

Wraz ze wzrostem popularności Piotra Mroza wiele osób zaczęło interesować się także jego życiem prywatnym, a liczba obserwujących na Instagramie aktora nieustannie rośnie. Obecnie gwiazdor przygotowuje się do finału tanecznego show jednak znalazł czas na rozmowę z dziennikarką portalu Jastrząb Post!

Jak Piotr Mróz poradzi sobie w finale?

Podczas wywiadu Piotr Mróz zdradził, że bardzo cieszy się z tego, jak dzięki programowi „Taniec z Gwiazdami” rozwinęła się jego kariera!

- Dla was wszystkich to ja jestem człowiekiem, który przyszedł z jakiegoś paradokumentu. Jak w ogóle mogę się nazywać aktorem. Wszyscy mnie lekceważyli. Dzisiaj dzięki ciężkiej pracy jestem tu, gdzie jestem. Pomimo tego, co wszyscy piszą, jednak po drugiej stronie siedzi widz i on ocenia, czy ktoś jest prawdziwy czy nieprawdziwy. Z tego bardzo się cieszę, że widzowie nam zaufali – mówił aktor podczas wywiadu.

Trzymamy zatem kciuki za nadchodzący występ aktora!