"Taniec z gwiazdami" stanowi już dla Polaków niemal kultowe show. Od czasu pojawienia się na antenie pierwszych odcinków programu, wzbudzał on ogromne emocje wśród widzów. Nikt nie zauważył nawet, iż od emisji pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami" minęło już ponad 16 lat, a jej uczestnicy zmienili się nie do poznania... Jak wyglądają teraz gwiazdy, które pojawiły się na parkiecie show w 2005 roku?

Olivier Janiak

Na miano jednego z najprzystojniejszych dziennikarzy w stacji TVN bez wątpienia zasługuje Olivier Janiak - nie dziwi więc fakt, że przez lata pracował on jako model. W końcu jednak zrozumiał, że jego prawdziwym powołaniem jest telewizja, i szybko zaskarbił sobie serca widzów. Zachwycił ich również na parkiecie "Tańca z gwiazdami", na którym wraz ze swoją partnerką Kamilą Kajak nie miał sobie równych.

Przez lata Janiak nie zmienił się znacznie - chociaż przybyło mu nieco siwych włosów a jego twarz została naznaczona wiekiem, to wciąż może on być uznawany za prawdziwego Adonisa.

fot. Instagram
fot. Instagram

Anna Korcz

Chociaż początkowo powołaniem Anny Korcz była praca w teatrze, to również ona szybko znalazła swoje miejsce w telewizji. Ukończenie Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie pozwoliło jej na wyniesienie swojej gry aktorskiej na wyżyny, a swoje umiejętności wykorzystuje obecnie w serialu "Na Wspólnej".

Dla gwiazdy wiek jest wyraźnie jedynie liczbą - pomimo tego, iż w tym roku skończy ona 53 lata, to wygląda na znacznie młodszą. Zdecydowała się jedynie na zapuszczenie swoich kruczoczarnych włosów, a na jej nosie pojawiły się okulary - poza tym jednak wciąż prezentuje się perfekcyjnie.

fot. Radek Orzeł/TVN
fot. Radek Orzeł/TVN

Klaudia Carlos

Klaudia Carlos prawdziwą furorę zrobiła jako dziennikarka i prezenterka TVP - zajmuje się jednak wieloma innymi rzeczami, m.in. wykładaniem na Wydziale Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz występowaniem w filmach.

Gwiazda skończy w tym wieku 47 lat, i chociaż wiele kobiet może być przerażonych takim wiekiem, to dla Carlos czas jest bez wątpienia bardzo łaskawy. Pomimo tego, iż odkleiła ona sztuczne rzęsy i tipsy oraz postanowiła na bardziej stonowane stylizacje, to wciąż wygląda młodo i olśniewająco.

fot. Rossmann
fot. Rossmann

Te metamorfozy naprawdę robią wrażenie!

Zobacz także: Księżna Kate złamała zasady obowiązujące na Wyspach Brytyjskich? Tą informacją fani rodziny królewskiej byli kompletnie zaskoczeni

Może cię zainteresować: Księżna Diana w niespodziewany sposób zażartowała z Oprah Winfrey. Co zrobiła "Królowa Ludzkich Serc"? Dziennikarka nigdy tego nie zapomni

Pisaliśmy również o: Małgorzata Rozenek zarabia na wakacjach w kamperze? To może być przedsmak reality show z jej udziałem