O córce Cezarego Pazury do tej pory nie było w mediach zbyt głośno. Praktycznie nikt nie wiedział także o tym, z jakim problemem zmaga się kobieta!

Anastazja Pazura wyznała prawdę!

Jak podaje portal Super Express, ostatnio Anastazja Pazura była gościem programu Dzień Dobry TVN. To właśnie podczas rozmowy w znanej śniadaniówce zdradziła, że od kiedy ukończyła trzydzieści lat nieustannie zmaga się z poważnymi problemami, a chodzi tutaj przede wszystkim o kompleksy dotyczące jej wyglądu.

- Wstydziłam się swojej twarzy, wstydziłam się uszu, włosów. Tak właściwie, w pewnym momencie, to wstydziłam się całego swojego wizerunku, więc stwierdziłam, że muszę wejść głębiej i zobaczyć, o co tak naprawdę mi chodzi - wyznała kobieta podczas wywiadu.

Nietypowa wystawa

Anastazja Pazura wpadła na pomysł, aby spotkać się z wieloma innymi kobietami i porozmawiać na ten temat. Podczas spotkania okazało się, że spora część kobiet zmaga się z podobnymi problemami i niezbyt wie, jak sobie z tym poradzić.

Córka znanego aktora postanowiła więc urządzić wystawę, na której przedstawione zostały obrazy ukazujące kobiece ciała. Wystawę można oglądać od 8 do 21 października i Teatrze 6. Piętro, znajdującym się w Pałacu Kultury w Warszawie.

Sama Anastazja Pazura wyznała, że wystawa poświęcona jest w całości kobietom i ich postrzeganiu wstydu, jednak uczucie to towarzyszy nie tylko kobietom. Chęć udziału w projekcie wyraziło dwadzieścia kobiet, które zapozowały nago i przedstawiły źródło swojego wstydu.