Cezary Pazura od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor ma sporo ról na swoim koncie, między innymi główną rolę w filmie „Kiler”, czy występ w serialu „13 posterunek”. Ponadto Pazura od dłuższego czasu prowadzi również swój własny kanał w YouTubie.

Najnowsze zdjęcie żony Cezarego Pazury zrobiło furorę w sieci

Cezary Pazura i jego żona nie mogą narzekać na brak zainteresowania mediów. Ich aktywności są śledzone w mediach społecznościowych przez spore grono fanów, którzy interesują się zarówno ich projektami jak i życiem prywatnym.

Ostatnio żona Cezarego Pazury pokazała w mediach społecznościowych interesujące zdjęcie, na którym pozuje najstarsza córka aktora - Anastazja, z przyrodnią siostrą Amelią.

To zdjęcie zdradza wszystko

Anastazja jest owocem pierwszego małżeństwa Cezarego Pazury. Niestety jego związek z pierwszą żoną nie przetrwał, a kobieta zostawiła go samego z małą dziewczynką.

Aktor skupił się na wychowaniu Anastazji i swojej karierze. Przez długi okres nie miał czasu na miłość. Dopiero kilka lat temu ułożył sobie życie prywatne na nowo.

Jaki kontakt ma najstarsza córka Cezarego Pazury z przyrodnim rodzeństwem?

Gdy poznał Edytę Zając jego życie stało się dużo piękniejsze i poczuł drugą młodość. Para doczekała się trójki dzieci. Na szczęście pociechy Cezarego Pazury i jego drugiej żony mają wspaniały kontakt z dorosłą już Anastazją.

Dowodem tego jest urocze zdjęcie opublikowane na profilu Edyty Zając. 33-letnia Anastazja pozuje na nim z dużo młodszą przyrodnią siostrą Amelią. Zobaczcie sami!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI