Monika Olejnik to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych dziennikarek. Kobieta jest perfekcjonistką w swoim fachu, a jej program „Kropka nad i” dobrze to ukazuje.

Monika Olejnik jest perfekcjonistką!

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że Monika Olejnik w swoim programie przeważnie góruje nad swoimi gośćmi i zadaje wiele niewygodnych pytań, na które muszą udzielić odpowiedzi. Z reguły dziennikarka nie daje się złamać, jednak okazuje się, że tym razem było inaczej.

Jak podaje portal Super Express, ostatnio gościem Moniki Olejnik był europoseł Radosław Sikorski. Wydaje się, że rozmowa z politykiem nie przebiegła dokładnie tak, jak planowała dziennikarka.

Podczas wywiadu poruszony został między innymi temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego, a także relacje pomiędzy naszym krajem, a Unią Europejską. Warto tutaj zaznaczyć, że Radosław Sikorski dość dosadnie skomentował stosunki pomiędzy Polską a Unią i porównał je do zasad jakie panują w piłce nożnej.

Taka sytuacja zaskoczyła dziennikarkę

Polityk zaznaczył, że Unia Europejska może sprawnie działać tylko wtedy, kiedy wszystkie kraje przestrzegają takich samych zasad. W chwili gdy któryś z nich zaczyna wprowadzać swoje, to nie można mówić o dobrych relacjach i dobrym funkcjonowaniu. Co więcej, Radosław Sikorski zaznaczył, że według niego ostatnia decyzja Trybunału Konstytucyjnego nie była wydana samodzielnie.

- Myślę, że pani mgr Przyłębska jest tak niezależna od Jarosława Kaczyńskiego, jak pan minister Marek Suski – skomentował dosadnie polityk.

Monika Olejnik była nieco zaskoczona tą wypowiedzią bowiem odpowiedziała, że publiczność za nią nieustannie rozmawia i nie usłyszała co dokładnie powiedział jej gość. Taka reakcja dziennikarki mocno rozbawiła Radosława Sikorskiego.

Jak informował portal "Życie Polska": TO ZASKOCZENIE DLA WIELU BRYTYJCZYKÓW. WYSZŁA NA JAW PRAWDA NA TEMAT NAJSTARSZEGO SYNA KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA

Przypomnij sobie: URZĄD SKARBOWY PRZEŚLEDZI WSZYSTKIE TWOJE WYDATKI! POLACY Z WIELKĄ NIECHĘCIĄ PATRZĄ NA NOWE PRZEPISY, KTÓRE MAJĄ WEJŚĆ W ŻYCIE JUŻ NIEBAWEM

Portal "Życie Polska" pisał również: SZEREG WYMAGAŃ, JAKIE MUSZĄ SPEŁNIĆ DZIECI PRZYSTĘPUJĄCE DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ MOŻE ZASKOCZYĆ! RODZICE SĄ OBURZENI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOCNE SŁOWA KASI TUSK PODCZAS MANIFESTACJI W WARSZAWIE. CÓRKA DONALDA TUSKA CHCE JAK NAJLEPIEJ DLA SWOICH DZIECI