Krzysztof Jackowski jest postacią obok której nie można przejść obojętnie. Znany wizjoner ma ogromne grono swoich zwolenników, jednak nie brakuje osób, które dość mocno komentują jego poczynania.

Co takiego przekazał wizjoner?

Od kiedy Krzysztof Jackowski uruchomił swój kanał na platformie You Tube niemal nieustannie jest w kontakcie ze swoimi widzami. Podczas nagrań, które prowadzi na żywo opowiada o swoich wizjach, jakich doświadcza. Jego przepowiednie dotyczą między innymi pogody, polityki czy też przyszłych wydarzeń, jakie czekają Polskę oraz świat.

Jak podaje portal Super Express, podczas swojej ostatniej audycji Krzysztof Jackowski zdradził co czeka nasz kraj, a także świat w przyszłym, 2022 roku. Niestety, te wizje mogą przerazić wiele osób!

Czekają nas ogromne zmiany!

Wizjoner zaznaczył, że zmiany o których mówi już się rozpoczęły, jednak w kolejnym roku będą zachodzić tak szybko, że sami nie będziemy mogli dokładnie ich zrozumieć, ale o wiele łatwiej będzie nam je przyjąć. Jasnowidz wskazuje przede wszystkim na to, że już od stycznia czekają nas ogromne podwyżki, które spowodują kryzys!

- Powiem państwu, że w tym roku, ja już o tym wspominałem wcześniej, jest bardzo dużo horrendalnych podwyżek: światło prawdopodobnie od nowego roku wzrośnie o 60 procent. Takie mnie słuchy, dość wiarygodne dochodzą. To jest kryzys – wskazywał Krzysztof Jackowski.

Co więcej, wizjoner zaznaczył, że nie tylko w naszym kraju rządzący przestaną być ważni, a pojawi się nad nimi wyższa siła władcza i żaden z rządów nie będzie specjalnie ukrywał tej sytuacji. Krzysztof Jackowski dodał jednak, że sam dokładnie nie rozumie jak będzie to przebiegać, jednak jest przekonany, że takie wydarzenia będą miały miejsce już niebawem i trudno określić jakie będą ich rezultaty.

Jak informował portal "Życie Polska": TO ZASKOCZENIE DLA WIELU BRYTYJCZYKÓW. WYSZŁA NA JAW PRAWDA NA TEMAT NAJSTARSZEGO SYNA KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA

Przypomnij sobie: URZĄD SKARBOWY PRZEŚLEDZI WSZYSTKIE TWOJE WYDATKI! POLACY Z WIELKĄ NIECHĘCIĄ PATRZĄ NA NOWE PRZEPISY, KTÓRE MAJĄ WEJŚĆ W ŻYCIE JUŻ NIEBAWEM

Portal "Życie Polska" pisał również: SZEREG WYMAGAŃ, JAKIE MUSZĄ SPEŁNIĆ DZIECI PRZYSTĘPUJĄCE DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ MOŻE ZASKOCZYĆ! RODZICE SĄ OBURZENI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOCNE SŁOWA KASI TUSK PODCZAS MANIFESTACJI W WARSZAWIE. CÓRKA DONALDA TUSKA CHCE JAK NAJLEPIEJ DLA SWOICH DZIECI