Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa od pewnego czasu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w naszym kraju. Co więcej, młoda gwiazda nieustannie rozwija swoją karierę, nie tylko aktorską i muzyczną, ale także bardzo dobrze radzi sobie w biznesie.

Co takiego wyznała gwiazda?

Jak podaje portal Super Express, ostatnio w jednym z filmików opublikowanych przez młodą aktorkę na platformie TikTok, Julia Wieniawa wyznała, że zmaga się z bardzo poważną chorobą. Jak zaznaczyła, od wielu lat choruje na Hashimoto. To właśnie ta choroba spowodowała zmiany w wyglądzie gwiazdy.

- W tamtym okresie bardzo źle się ze sobą czułam i tak naprawdę nie wiedziałam, co się dzieje, a swoją niepewność siebie chowałam pod mocnym makijażem. Opuchliznę na twarzy usprawiedliwiałam tym, że jestem niewyspana, przemęczona, a może to po prostu młodość i tak wygląda mój baby face – wyznała artystka podczas filmiku.

Celebrytka ma bardzo ważny apel do swoich fanów!

Co więcej, podczas nagrania, w którym to gwiazda wyznała prawdę o swojej chorobie, Julia Wieniawa zachęciła swoich fanów do regularnych badań. Zaznaczyła, że jest to niesamowicie ważne, aby nie bagatelizować niepokojących symptomów, jakie przekazuje nam nasz organizm.

Gwiazda zdementowała także plotki na temat operacji plastycznych jakie rzekomo przeszła. Zaznaczyła, że nigdy nie poddała się zabiegom chirurgii plastycznej, a wszystkie zmiany na jej twarzy spowodowane były właśnie wdrożeniem leczenia i zmianą trybu życia.