Adam Małysz i Izabela Małysz w ostatnim czasie nie narzekają na brak emocji! Dużą sensację wywołał bowiem fakt, że żona znanego skoczka wystąpi w programie „Taniec z gwiazdami”. Niedługo potem okazało się, że to nie koniec wielkich wydarzeń w życiu Małyszów!

Ostatnio wiele dzieje się w życiu rodziny znanego skoczka!

Jak przypomina portal Party, 4. września córka Adama i Izabeli Małysz – Karolina stanęła przed ołtarzem i zawarła związek małżeński ze swoim ukochanym. Niedługo potem para udała się do Santorini, gdzie wypoczywali po raz pierwszy jako małżeństwo. Okazuje się jednak, że wrócili już ze swojej podróży poślubnej i wraz z rodzicami Karoliny udali się na rodzinną kolację!

Warto także zaznaczyć, że jeszcze jakiś czas przed ślubem, Izabela Małysz wypowiadała się o swoim zięciu w samych superlatywach!

Rodzinne chwile!

- Mamy bardzo pozytywne relacje. Jest to wspaniały chłopak. Nie dałam mu jeszcze żadnej reprymendy, bo się boję, ale zyskuję syna – zaznaczyła Izabela Małysz podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pomponik.

Podobne zdanie o mężu swojej córki miał także Adam Małysz. Nic zatem dziwnego, że podczas rodzinnej kolacji cała czwórka bawiła się wyśmienicie, a na ich twarzach niemal cały czas panował uśmiech!

Jak zatem widać, rodzice są zadowoleni z wyboru swojej córki i całym sercem kibicują jej małżeństwu!