Jak podaje portal Sport Super Express, w pierwszy weekend września odbył się ślub Karoliny Małysz i Kamila Czyża. Para jest ze sobą już bardzo długo, zatem podjęli decyzję o legalizacji związku. Nie da się ukryć, że ślub pary był obiektem zainteresowań mediów!

Adam Małysz stanął na wysokości zadania!

Nie da się ukryć, że ślub córki to bardzo ważne przeżycie dla Adama Małysza i jego żony, Izabeli Małysz. Rodzice mocno stresowali się przed tym ważnym dniem. Ogromna odpowiedzialność spoczęła także na naszym znanym skoczku! Miał on bowiem do wykonania bardzo ważne zadanie.

Na instagramowym profilu Izabeli Małysz pojawił się bowiem filmik, na którym widać jak Adam Małysz prowadzi swoją ukochaną córkę do ołtarza. Wszyscy goście uważnie obserwowali każdy ruch Adama Małysza. Sportowiec symbolicznie oddał rękę córki pod opiekę jej przyszłego męża i ze spokojem zajął miejsce w kościelnej ławce.

Zabawa trwała do białego rana!

Jak się okazuje, zarówno przepiękna uroczystość ślubna jak i wesele udało się wyśmienicie. Przysięga małżeńska, którą Karolina Małysz i jej mąż wygłosili w kościele złapała wiele osób za serce, a oklaskom nie było końca!

Po ślubie goście udali się na weselną zabawę, która jak wyznał sam Adam Małysz, trwała aż do ósmej rano! Jak widać na nagraniu zwiastującym film weselny, opublikowanym przez Karolinę Małysz-Czyż, goście bawili się wyśmienicie!

Jak informował portal "Życie Polska": JAK FAKTYCZNIE WYGLĄDAJĄ WARUNKI W DOMU ARTYSTÓW WETERANÓW SCEN POLSKICH? CZY ARTYŚCI MAJĄ POWODY DO NARZEKAŃ

Przypomnij sobie: TO JUŻ KONIEC PRZYGODY OLIWII BIENIUK W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"? MŁODA GWIAZDA ODNIOSŁA SPORĄ PORAŻKĘ

Portal "Życie Polska" pisał również: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOBIETA WYDAŁA PONAD 150 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RÓŻNORODNE OPERACJE PLASTYCZNE. JEJ WYGLĄDA POWALA NA KOLANA. ZASKAKUJĄCA METAMORFOZA