Jak doskonale pamiętamy, w 2013 roku niemiecki kierowca wyścigowy uległ wypadkowi podczas jazdy na nartach. Michael Schumacher upadł w tak nieszczęśliwy sposób, że przez długi czas musiał walczyć o życie.

Jak wygląda obecnie życie Schumachera?

Co więcej, ani rodzina, ani przyjaciele sportowca nie wypowiadają się zbyt często na temat stanu zdrowia Schumachera. W mediach nie pojawia się także sam kierowca. Tak naprawdę mało wiadomo na temat tego, w jakim stanie jest sportowiec i co dzieje się w jego życiu. Czasami w mediach pojawiają się tylko krótkie wypowiedzi osób z otoczenia Schumachera.

Jak podaje portal Sport Super Express, ostatnio głos na temat zdrowia kierowcy wyścigowego zabrał jego przyjaciel, Jean Todt. Niestety, wypowiedź mężczyzny nie daje zbyt wiele nadziei fanom kierowcy.

Czy niebawem dowiemy się czegoś więcej?

Co prawda Jean Todt zaznaczył, że stan Michaela Schumachera ulega powolnej poprawie, jednak takie informacje fani kierowcy słyszą już od kilku lat. Na ile jest to prawda, a na ile tylko słowa, które mają uspokoić nieco media i wszystkich zainteresowanych losem kierowcy?

- Spędziłem dużo czasu z Corinną odkąd Michael miał poważny wypadek w grudniu 2013 roku. Jest wspaniałą kobietą! Nie spodziewała się tego. To wszystko wydarzyło się nagle i nie miała wyboru. Ja ufam jej, ona ufa mi – zaznaczył przyjaciel Schumachera.

Warto także zaznaczyć, że 15 września ma odbyć się premiera dokumentu opowiadającego o życiu Michaela Schumachera. Czy rodzina wyjawiła nieco więcej faktów na temat stanu zdrowia znanego kierowcy wyścigowego?

Jak informował portal "Życie Polska": TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ ZE ZNANYCH PIOSENKAREK! MAJA HYŻY PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI OSTATNIMI WYDARZENIAMI Z JEJ ŻYCIA

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE INFORMACJE O KSIĘCIU WILLIAMIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. CZY NASTĘPCA TRONU MA ZUPEŁNIE INNĄ TWARZ NIŻ OFICJALNA? DO SIECI TRAFIŁA KŁÓTNIA Z BRATEM

Portal "Życie Polska" pisał również: CEZARY ŻAK MA JUŻ DOŚĆ? TAKIEGO WYZNANIA AKTORA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! POSZŁO O SERIAL "RANCZO"

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SŁOWA MAGDY GESSLER O NIEZASZCZEPIONYCH WYWOŁAŁY WIELKIE PORUSZENIE W SHOW-BIZNESIE. EDYTA GÓRNIAK POSTANOWIŁA ZAREAGOWAĆ. JEJ WYPOWIEDŹ POWALA