Rodzina Martyniuk w ostatnim czasie była nieustannie obserwowana przez media. Wszystko to za sprawą poczynań Daniela Martyniuka oraz jego głośnego rozwodu. Okazuje się jednak, że obecnie chyba wszystko wróciło do normy i w rodzinie wreszcie zapanował spokój.

Dziadkowie są zakochani w dziewczynce!

Nie da się ukryć, że od kiedy na świat przyszła mała Laura, wnuczka Zenona Martyniuka, muzyk jest w nią zapatrzony jak w obrazek. Niejednokrotnie mówił już, że zrobił dla malutkiej co tylko będzie chciała. Zarówno on, jak i jego żona obawiali się, że rozwód Daniela i Eweliny przyczyni się do ograniczenia ich kontaktów z Laurą. Finalnie jednak tak się nie stało, z czego oboje bardzo się cieszą.

Jak podaje portal Super Express, dziadkowie Laury są zawsze mile widziani w rodzinnym domu Eweliny i mogą przyjeżdżać do wnuczki tak często jak tylko mają ochotę. Co więcej, Laura niesamowicie cieszy się, kiedy odwiedzają ją dziadkowie, a szczególnie mocno przywiązana jest do Zenka Martyniuka.

Dumny dziadek!

– Laura jest bardzo fajną, mądrą dziewczynką. Uwielbia, jak się jej śpiewa i sama też już powtarza piosenki, w tym również moje – wyznał jakiś czas temu Zenek Martyniuk podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Jak zatem widać, zachowanie Daniela Martyniuka nie wpłynęło w żaden sposób na pogorszenie kontaktu dziadków z małą Laurą! Malutka otrzymuje od nich ogrom miłości!

Jak informował portal "Życie": ZNANA SPORTSMENKA CHWALI SIĘ WAKACJAMI ZE SWOIM UKOCHANYM SYNKIEM! INTERNAUCI SĄ POD WRAŻENIEM ZACHOWANIA AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ

Przypomnij sobie: FANI POPULARNEGO SERIALU SĄ ZANIEPOKOJENI. CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI GRAJĄCY JEDNEGO Z POPULARNYCH BOHATERÓW ODEJDZIE Z „M JAK MIŁOŚĆ” DO INNEJ PRODUKCJI

Portal "Życie" pisał również: JAK MIESZKA RAFAŁ MROCZEK? GWIAZDOR "M JAK MIŁOŚĆ" POKAZUJE MIESZKANIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANY GWIAZDOR TELEWIZJI POLSKIEJ ZMIENIŁ SWOJĄ PROFESJĘ? CZYM OBECNIE ZAJMUJE SIĘ PAWEŁ POCHWAŁA