Agnieszki Radwańskiej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Obecnie znana polska tenisistka w całości poświęciła się wychowaniu swojego synka, który niebawem będzie świętował roczek!

Agnieszka Radwańska chce odpocząć od sportu!

Tenisistka chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani Agnieszki Radwańskiej na bieżąco wiedzą więc, co dzieje się w jej życiu. Jak podaje portal Plotek, ostatnio sportsmenka opublikowała zdjęcie ze swoim synkiem Kubusiem.

Agnieszka Radwańska wraz ze swoją pociechą przebywa właśnie nad polskim morzem! Jak się okazuje, ostatnie zdjęcie, które zamieściła sportsmenka bardzo mocno przypadło do gustu jej fanom.

- Z moim skarbem – brzmi podpis pod zdjęciem zamieszczonym przez Agnieszkę Radwańską.

Fani są zachwyceni!

Warto jednak zaznaczyć, że mimo iż tenisistka bardzo często publikuje zdjęcia swojego synka, to nigdy nie pokazała w mediach jego twarzy. W taki sposób dba o jego bezpieczeństwo, a także chroni jego prywatność.

I to właśnie najbardziej spodobało się fanom tenisistki. Pod postem od razu zaczęły pojawiać się komentarze, w których fani wyrazili uznanie dla ochrony prywatności dziecka.

Nie brakowało jednak także wyznań wskazujących na to, że wiele osób chciałoby zobaczyć tenisistkę ponownie na korcie! Jak jednak doskonale wiemy, w 2018 roku Agnieszka Radwańska ogłosiła, że to koniec jej sportowej kariery. Czy jednak jeszcze nas zaskoczy i za jakiś czas wróci na kort?

Jak informował portal "Życie": W KOŚCIOŁACH W CAŁYM KRAJU BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁ ZAKAZ ZBIERANIA NA TACĘ? CZY FAKTYCZNIE DOJDZIE DO ZMIAN

Przypomnij sobie: FANI POPULARNEGO SERIALU SĄ ZANIEPOKOJENI. CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI GRAJĄCY JEDNEGO Z POPULARNYCH BOHATERÓW ODEJDZIE Z „M JAK MIŁOŚĆ” DO INNEJ PRODUKCJI

Portal "Życie" pisał również: JAK MIESZKA RAFAŁ MROCZEK? GWIAZDOR "M JAK MIŁOŚĆ" POKAZUJE MIESZKANIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BOHATER HITOWEGO PROGRAMU „CHŁOPAKI DO WZIĘCIA” PRZEDSTAWIŁ SWOJE WYMAGANIA W SPRAWIE POTENCJALNEJ PARTNERKI. WIDZOWIE SĄ OBURZENI JEGO SŁOWAMI