Jak przypomina portal Pomponik, Paweł Pochwała przez 20 lat prowadził jeden z najpopularniejszych programów TVP, „Kawa czy herbata”. Mało kto wie jednak, że podczas prac przy tym programie, spełniał się na wielu płaszczyznach. Paweł Pochwała pełnił bowiem rolę gospodarza, ale także reżysera, wydawcy oraz szefa jednocześnie!

Wiedzieliście o tym?

Nie da się ukryć, że Paweł Pochwała był jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy w Telewizji Polskiej. Obecnie rzadko możemy już zobaczyć mężczyznę przed kamerami, jednak nadal bardzo chętnie staje za nimi. To on odpowiadał za takie programy jak „Kiosk przy Wspólnej” czy też „Kuchnia z Okrasą”. Obecnie jest scenarzystą oraz reżyserem produkcji „Ludzie Mazowsza”, „Dwie stolice” oraz „ Gra Warszawa”.

Warto jednak zaznaczyć, że oprócz pasji do telewizji, Paweł Pochwała ogromną miłością darzy żeglarstwo. Również podczas swojej kariery w Telewizji Polskiej starał się połączyć swoje dwa zainteresowania. Był bowiem twórcą takich produkcji jak „Temat rzeka”, „Dwa żywioły, dwie pasje” czy „Pierwsze Dama oceanów”.

Dziennikarz kocha żeglowanie!

Jak wyznał Paweł Pochwała, w pewnym wieku porzucił żeglarstwo, jednak jeszcze przed pandemią, podczas rozmowy z „Magazynem dla żeglarzy” oświadczył, że ostatnio wrócił do swojej dawnej pasji i bardzo się z tego powodu cieszy.

- Dziś chcę trochę nadrobić stracony czas. Żeglowanie w wieku dojrzałym ustawiło mi życie na nowo. Biegam, chodzę na siłownię, trenuję trzy razy w tygodniu według planu przygotowanego przez trenera. I kocham to! – wyznał Paweł Pochwała podczas wywiadu.

Co więcej, Paweł Pochwała ma na swoim koncie także wiele sukcesów. W 2009 roku dziennikarz wziął udział w Pucharze Europy w Szwecji i zajął tam wtedy drugie miejsce! W Mistrzostwach Polski wywalczył natomiast srebrny medal! Obecnie dziennikarz pełni także rolę rzecznika prasowego Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego oraz Szkółki Żeglarskiej Junga, która również działa na terenie Olsztyna.

Jak informował portal "Życie": ZNANA SPORTSMENKA CHWALI SIĘ WAKACJAMI ZE SWOIM UKOCHANYM SYNKIEM! INTERNAUCI SĄ POD WRAŻENIEM ZACHOWANIA AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ

Przypomnij sobie: FANI POPULARNEGO SERIALU SĄ ZANIEPOKOJENI. CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI GRAJĄCY JEDNEGO Z POPULARNYCH BOHATERÓW ODEJDZIE Z „M JAK MIŁOŚĆ” DO INNEJ PRODUKCJI

Portal "Życie" pisał również: JAK MIESZKA RAFAŁ MROCZEK? GWIAZDOR "M JAK MIŁOŚĆ" POKAZUJE MIESZKANIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BOHATER HITOWEGO PROGRAMU „CHŁOPAKI DO WZIĘCIA” PRZEDSTAWIŁ SWOJE WYMAGANIA W SPRAWIE POTENCJALNEJ PARTNERKI. WIDZOWIE SĄ OBURZENI JEGO SŁOWAMI