Anna Przybylska zmarła bardzo młodo, miała zaledwie 36 lat. Kiedy odeszła zostawiła na świecie swojego partnera, Jarosława Bieniuka oraz trójkę ich dzieci. W opiece nad dziećmi nieustannie pomagała mężczyźnie mama zmarłej aktorki, Krystyna Przybylska.

Pani Krystyna pomaga jak może!

Wnuczki pani Krystyny są bardzo związane z babcią. Najstarsza z dzieci, Oliwia Bieniuk co jakiś czas publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać jak dzieci spędzają czas ze swoją ukochaną babcią.

- Ich ojciec Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką Agnieszką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy – wyznała niegdyś pani Krystyna.

Jak jednak informuje portal Super Express, teraz to kobieta potrzebuje pomocy. Ostatnio przekazała w swoich mediach społecznościowych, że uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Niestety, jej stan zdrowia pogorszył się na tyle, że konieczna była natychmiastowa hospitalizacja.

Koronawirus zaatakował mamę Anny Przybylskiej

Podczas rozmowy z dziennikarzami „Na żywo” pani Krystyna wyznała, że obecnie faktycznie przebywa w szpitalu i zmaga się z koronawirusem.

Magazyn Plejada rozmawiał natomiast z samym Jarosławem Bieniukiem. Znany były sportowiec wyznał, że babcia Krysia cały czas może liczyć na pomoc rodziny, a dodatkowo nieustannie pozostają w kontakcie ze sobą.

Miejmy nadzieję, że mama Anny Przybylskiej szybko upora się z chorobą i wróci do pełni sił i zdrowia!

Jak informował portal "Życie PL": ZAMIESZANIE WŚRÓD OCZEKUJĄCYCH NA SZCZEPIENIA. FRANCISZEK PIECZKA NADAL NIE OTRZYMAŁ SWOJEJ DAWKI, A DUŻO MŁODSZA AKTORKA OD DAWNA JEST ZASZCZEPIONA

Przypomnij sobie: MARCIN PROKOP PRZEKAZAŁ NIEZWYKLE RADOSNĄ NOWINĘ. PREZENTER CHCIAŁ, ABY FANI DOWIEDZIELI SIĘ OD NIEGO, A NIE Z MEDIÓW. RODZINA SIĘ POWIĘKSZY

Portal "Życie PL" pisał również: TO BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. NIE MA JUŻ Z NAMI ZNANEGO MUZYKA. DO ŻONY WOKALISTY NAPŁYWAJĄ KONDOLENCJE

Pisaliśmy również o: NASTOLATEK CIERPI NA BARDZO RZADKĄ CHOROBĘ. MAMA CHŁOPCA WYZNAŁA, ŻE PODOBNYCH DO NIEGO OSÓB JEST NA CAŁYM ŚWIECIE TYLKO 5