Jak doskonale pamiętamy, w grudniu ubiegłego roku w naszym kraju ruszył program szczepień przeciwko koronawirusowi. Jako pierwsze miały zostać szczepione osoby z grupy 0, czyli pracujący w ochronie zdrowia, a pracownicy służb mundurowych.

Wiele osób zostało zaszczepionych poza kolejnością

Doskonale pamiętamy jednak wielką aferę szczepionkową, która miała miejsce na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wtedy też zaszczepione zostały osoby znane nam ze świata show – biznesu, a wśród szczęśliwców znalazła się między innymi Krystyna Janda.

Jak przyznała sama aktorka, propozycję szczepienia otrzymała podczas gdy odbywała próby do spektaklu „Aleja Zasłużonych”. Janda uwierzyła, że jest to dla niej dobry znak, a więc jak najszybciej udała się na szczepienie. Co więcej, mimo ogromnej afery jaka wyniknęła na skutek zaszczepienia artystów poza kolejnością, Krystyna Janda przyznała, że nie żałuje iż została zaszczepiona o wiele wcześniej.

Znany aktor do dziś nie otrzymał szczepionki

Jak jednak podaje portal Super Express, nie wszyscy artyści mieli takie szczęście, mimo, że są już w sędziwym wieku. Okazuje się bowiem, że znany aktor – Franciszek Pieczka do dziś nie otrzymał swojej dawki, a jak sam wyznał, nieustannie przesuwany jest jego termin szczepienia.

Podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu aktor wyznał, że obecnie ma wyznaczony termin na 8 marca, podczas gdy jego koledzy zostali już zaszczepieni o wiele wcześniej. Przypomnijmy, że aktor ma 93 lata, a więc zakażenie koronawirusem w jego przypadku jest bardzo niebezpieczne.

- Serce czasem zakuje i kondycja już nie taka jak kiedyś. Ogólnie jestem słaby, ale nie chciałbym zadręczać innych opowieściami o moim zdrowiu. Staram się badać i dbać o siebie, bo na tamten świat jeszcze się nie wybieram – wyznał aktor.

Jak informował portal "Życie PL": SANEPID WYDAŁ WAŻNE OSTRZEŻENIE DLA POLAKÓW. ZE SKLEPÓW MASOWO WYCOFYWANY SĄ ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO. TE NARZĘDZIA SĄ SZKODLIWE

Przypomnij sobie: MARCIN PROKOP PRZEKAZAŁ NIEZWYKLE RADOSNĄ NOWINĘ. PREZENTER CHCIAŁ, ABY FANI DOWIEDZIELI SIĘ OD NIEGO, A NIE Z MEDIÓW. RODZINA SIĘ POWIĘKSZY

Portal "Życie PL" pisał również: AGATA DUDA ZAŁOŻYŁA NA SIEBIE KREACJĘ, NA WIDOK KTÓREJ MOŻE SIĘ ZAKRĘCIĆ W GŁOWIE! STRÓJ PIERWSZEJ DAMY Z PEWNOŚCIĄ ZOSTANIE ZAPAMIĘTANY NA DŁUGO

Pisaliśmy również o: LECH WAŁĘSA PRZEKAZAŁ, CO SIĘ DZIEJE Z JEGO ZDROWIEM. WŁOSY JEŻĄ SIĘ NA GŁOWIE! BYŁY PREZYDENT NIE PRZEBIERA W SŁOWACH. DOLEGLIWOŚCI SĄ BARDZO MĘCZĄCE