Dorota Naruszewicz sama przyznaje, że jej kariera miała się potoczyć zupełnie inaczej. Co jednak skłoniło ją do podjęcia takich decyzji i czemu w pewnym momencie zrezygnowała ze swojej roli w serialu „Klan”?

Jak rozpoczęła się kariera aktorki?

Dorota Naruszewicz przyszła na świat dokładnie 50 lat temu, 1 marca 1971 roku w Warszawie. Ukończyła szkołę teatralną, jednak już w czasie studiów wiedziała, że nie zostanie aktorką, a zaraz po obronie pracy wyjedzie ze swoim ukochanym do Stanów Zjednoczonych.

Jak podaje portal Plejada, faktycznie zaraz po obronie pracy dyplomowej Dorota Naruszewicz wyjechała do USA. Jednak niedługo później otrzymała telefon z propozycja, aby zagrała w jednym ze spektakli w Oregonie. Niedługo udziale w tym spektaklu aktorka podjęła decyzję o powrocie do Polski.

Wtedy właśnie pojawiła się dla niej ogromna szansa. Dorota Naruszewicz otrzymała bowiem propozycję zagrania w serialu „Klan”, jednak jak sama przyznaje, nikt z produkcji nie wiedział wtedy, jak potoczą się losy serialu i czy produkcja będzie cieszyć się popularnością wśród widzów.

Czy żałowała swojej decyzji?

Jak jednak wiadomo, serial „Klan” niemal natychmiast zyskał ogromną popularność, z tego też powodu Dorota Naruszewicz brała udział w jego produkcji przez 14 lat!

- Byliśmy jak jedna wielka rodzina. Zresztą, z moją serialową mamą, czyli Basią Bursztynowicz, do dzisiaj się spotykamy. Jednak, jak chyba w każdej pracy, zdarzały się też trudne momenty. Parę razy miałam ochotę rzucić wszystko i już nie wracać na plan. W końcu te kryzysy doprowadziły mnie do tego, że zaczęłam zastanawiać się nad odejściem z serialu – wyznała aktorka podczas rozmowy z dziennikarzami Plejady.

Finalnie pojawienie się na świecie dzieci aktorki przyczyniło się do jej decyzji o zakończeniu udziału w serialu. Odejście Doroty Naruszewicz wywołało jednak spore poruszenie wśród fanów produkcji.

Jak zaznacza aktorka, ani przez chwilę nie żałowała swojej decyzji, a powodem odejścia z produkcji był także fakt, że po prostu zaczęła być zmęczona i znudzona swoją rolą. Po odejściu z serialu aktorka poświęciła się wychowaniu córek, a czasem podejmowała się gry w teatrze lub też w innych serialach. Aktorkę mogliśmy oglądać między innymi w serialu „Na dobre i na złe” oraz „Hotel 52”.

Jak informował portal "Życie PL": PANDEMIA KORONAWIRUSA NIE ODPUSZCZA! PROFESOR HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO TEGO, ŻE NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI

Przypomnij sobie: TE GWIAZDY NA PRZESTRZENI LAT PRZESZŁY OGROMNĄ ZMIANĘ. CIĘŻKO POZNAĆ, ŻE TO TE SAME OSOBY. INTERNAUCI SĄ ZDUMIENI MAGIĄ ZABIEGÓW PLASTYCZNYCH

Portal "Życie PL" pisał również: MINĄŁ ROK OD SŁYNNEJ WYPOWIEDZI ÓWCZESNEGO MINISTRA ZDROWIA O TYM, ŻE NIE POWINNO SIĘ NOSIĆ MASECZEK. RZECZNIK TŁUMACZY I BRONI SZUMOWSKIEGO

Pisaliśmy również o: NOWY ROZDZIAŁ W ŻYCIU KRZYSZTOFA IBISZA? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. INTERNAUCI NIE MAJĄ NAWET NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI, ŻE PREZENTER SIĘ ZARĘCZYŁ